Dzieci mówią, co to jest miłość


Z miłością jest ten problem, że nie jest obligatoryjna. Czasem całe życie czekamy na nią, a ona i tak nie przychodzi. A może po prostu jej nie dostrzegamy? Jeśli nie widzą jej dorośli, to jeszcze nie oznacza, że nie widzą jej dzieci. Widzą, ale po swojemu.

1

1. Kiedy moja babcia zachorowała na zapalenie stawów i nie mogła już się schylać, by malować sobie paznokcie u nóg, dziadek przez cały czas robił to dla niej. Nie przestał nawet wtedy, gdy jego ręce również zachorowały na to samo. To właśnie miłość. Rebecca, 6 lat.

2. Jeśli ktoś się kocha, to w szczególny sposób wymawia twoje imię. I wiesz, że twoje imię w ustach tego kogoś jest bezpieczne. Billy, 4 lata.

2

3. Miłość jest wtedy, gdy idziesz zjeść coś na mieście i oddajesz komuś dużą część jedzenia nie oczekując niczego w zamian. Crissy, 6 lat.

4. Miłość to to, co sprawia, że się uśmiechasz, gdy jesteś zmęczony. Terrie, 4 lata.

3

5. Miłość jest wtedy, gdy mama robi kawę tacie i zanim mu ją poda, bierze łyk, by upewnić się, że jest dobra. Dennie, 7 lat.

6. Miłość jest, gdy ciągle się całujecie, a potem, gdy się zmęczycie, ciągle chcecie być razem i rozmawiać. Jak u moich rodziców. Gdy się całują, wyglądają jak jedno ciało. Emily, 8 lat.

4

7. Miłość jest wtedy, gdy mówisz chłopcu, że podoba ci się jego koszula, a on potem nosi ją każdego dnia. Noel, 7 lat.

8. Miłość jest, gdy mama widzi tatę spoconego i brudnego, a i tak powtarza, że jest przystojniejszy, niż Robert Redford. Chris, 4 lata.

3 2

9. Miłość jest, gdy twój szczeniak liże cię po twarzy nawet po tym, jak zostawiłaś go na cały dzień samego w domu. Mary-Ann, 4 lata.

10. Jeśli nie kochasz, w żadnym wypadku nie powinieneś mówić „kocham cię”. Ale jeśli lubisz, to mów to cały czas. Ludzie o tym zapominają. Jessica, 8 lat.

5

11. Zakochani wyróżniają się tym, że mogą patrzeć na siebie, podczas gdy ich jedzenie stygnie. Inni ludzie bardziej troszczą się o jedzenie. Mark, 8 lat.

12. W żadnym wypadku nie powinieneś całować dziewczyny, jeśli nie masz wystarczająco dużo kasy, by kupić jej duży pierścionek i kamerę wideo. Przecież ona będzie chciała nagrać wasz ślub. Denis, 10 lat.

6

13. Wiem, po co wymyślono pocałunki. Dzięki nim czuje się taki żar w całym ciele, że nie potrzeba już ogrzewania w domu. Olga, 8 lat.

14. Miłość to najważniejsza rzecz na świecie. Ale piłka nożna też jest ok. Aliosza, 8 lat.

15. Miłość cię znajdzie, nawet jeśli próbujesz się przed nią schować. Próbowałem się schować, gdy miałem 5 lat, ale dziewczyny i tak mnie znajdowały. Dima, 8 lat.

7

 

Źródło: adme.ru