Pierwotne Ciało, Pierwotny Umysł – bestsellerowa książka o zdrowiu i sposobie odżywiania już na polskim rynku!

1

Współczesny świat niesie ze sobą wiele wyzwań dla naszej fizyczności. Czy wśród zalewu informacji o tym, co nam służy, a co szkodzi można odnaleźć jakieś spójne i jednolite zalecenia? Czy istnieje wspólny dla wszystkich sposób odżywiania oraz system ćwiczeń fizycznych, który uwolni nas od chorób i zapewni dobre funkcjonowanie ciała oraz długowieczność? 

Czy zalecenia rozpowszechniane przez media, świat medyczny, korporacje farmaceutyczne oraz przemysł spożywczy rzeczywiście są prawdziwe i mogą nas doprowadzić do doskonałego zdrowia? A może raczej stworzyć i utrzymać coraz większą rzeszę chorych, pacjentów, konsumentów i klientów? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć Nora Gedgaudas w swojej bestsellerowej książce Pierwotne Ciało Pierwotny Umysł wydanej właśnie przez Wydawnictwo Biały Wiatr.2 Odwołując się do paleolitycznych potrzeb naszego ciała i łącząc je z najnowszymi wynikami badań z dziedziny biochemii, żywienia oraz medycyny, proponuje proste wskazówki i zalecenia, dotyczące diety, suplementacji, ćwiczeń fizycznych i stylu życia, które mogą nam pomóc wyjść z labiryntu starych paradygmatów,  mitów dotyczących metabolizmu i nieprawdziwych, przekazywanych nam przez całe dekady informacji.

Jedna z prekursorek i głównych przedstawicielek ruchu rozwoju osobistego na świecie Louise L. Hay napisała, że książka Pierwotne Ciało Pierwotny Umysł to najlepsza książka o żywieniu jaką kiedykolwiek czytała. Biorąc pod uwagę jej wiek (88lat) ta opinia ma swoje znaczenie i wydźwięk!!!

Zapraszamy na stronę wydawcy – www.bialywiatr.com

To krótki trailer:

Więcej o samej książce przeczytacie pod linkiem: www.bialywiatr.com