Bez Uzależnień – premiera unikalnej książki, dotyczącej wychodzenia ze wszystkich uzależniających i nałogowych zachowań

banner)strona_główna_bez_uzależnień

Życie niesie ze sobą wiele sposobności do uzależnień… To nie tylko narkotyki, alkohol czy tytoń, ale również emocje, niepowodzenia, związki, niska samoocena, brak pieniędzy, leki czy problemy zdrowotne. Tkwimy latami w pewnych schematach zachować i z czasem zapominamy po co zostały kiedyś stworzone.
Książka Bez Uzależnień – dla tych którzy szukają prawdziwej wolności uświadamia nam, że już wystarczająco długo tkwiliśmy w mentalności ofiary, przekonując samych siebie, że poczucie zależności oraz bezradność są absolutną podstawą człowieczeństwa. Przekonanie to najsilniej przejawia się w środowisku związanym z terapią uzależnień, a zwłaszcza w tradycyjnych programach leczenia, dostępnych dla większości ludzi.
Przekraczanie uzależnień jest bowiem czymś zupełnie innym, niż pozostawanie w ciągnącym się bez końca „trybie leczenia” i polega na wyjściu poza samą rzeczywistość nałogu. Dzięki temu możliwe będzie określenie siebie na nowo i wprowadzenie zmian, które będą zgodne z twoją prawdą i przyniosą ci większe spełnienie.

maxresdefault
John Flaherty, łącząc współczesne odkrycia naukowe, starożytną mądrość duchową i historie z prawdziwego życia, opisuje praktyczne środki, dzięki którym możemy odrzucić problemy z nałogowymi zachowaniami ; pokazuje drogę wyjścia z bezsilności i przedstawia bardziej przekonujący, duchowo wyzwalający i pełniejszy sposób życia. Ta wyjątkowa książka jest dla wszystkich, którzy cierpią na jakąkolwiek formę uzależnienia, jak również dla terapeutów, mediatorów i osób będących w związkach z osobami uzależnionymi.

Serdecznie polecamy tę pozycję i zapraszamy na stronę Wydawnictwa Biały Wiatr – www.bialywiatr.com

Można tam zapoznać się z fragmentem książki.

skazany na kod

geny

Dodaj komentarz