Kontakt

 

Adres e-mail redakcji: serwisdobrewiadomosci@gmail.com

3 thoughts on “Kontakt

 • 8 grudnia 2017 at 15:00
  Permalink

  Witam mam mała uwagę na temat serwisu, może maja już Państwo jakieś opinie na ten . Uważam ze poprzedni wygląd strony był lepszy czytelniejszy .Chciałam przeczytać wszystkie dobre wiadomości z serwisu ale przez zła organizacje czasu ciągle to odwlekałam .W poprzedniej wersji strony był dany miesiąc i rok i można to sobie było wybrać .Teraz nie mogę sie dostać tak do archiwum strona wydaje mi się chaotyczna .Wiem ze to tylko moja osobista opinia ale sadze ze dostęp do archiwum jest ważny dla osób które dotychczas nie mogły przejrzeć całego serwisu. Mam pytanie czy strona przewiduje jakieś przebudowanie w niej?
  To tyle jeśli chodzi o moje skromne uwagi.Druga sprawa chciałam serdecznie podziękować za ten serwis jest super i w trudnych monetach przywraca mi wiarę w dobro , miłość i ,że warto pomagać.Przedstawiacie cudowne historie .pozdrawiam serdecznie 🙂 Ola

  Reply
 • 8 grudnia 2017 at 15:11
  Permalink

  witam przepraszam gapa ze mnie teraz odkryłam ze na dole strony sa numery strony 🙂 i już wszystko jasne można sie dostać do starszych wiadomości.proszę o usunięcie tych 2 postów bo sprawa z archiwum się wyjaśniła .

  Reply
 • 20 czerwca 2018 at 23:36
  Permalink

  Witam,
  Wspaniała strona, przywraca wiarę w ludzkość :). Dla mnie, byłoby jeszcze wspanialej, jakby artykuły miały daty iżródła skąd pochodzi informacja.
  Pozdrawiam
  Iza

  Reply

Dodaj komentarz