„Wiking” z Polski bohaterem w USA. Jednym chwytem obezwładnił agresywnego mężczyznę

uid_a412820abbdb5baee1856676e1d955e71458853986132_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

 

Adrian Kaczmarek, Polak mieszkający w Los Angeles stał się bohaterem internetu, gdy jednym chwytem powalił w metrze agresywnego, pijanego pasażera. Całość została zarejestrowana kamerą.

Jak podaje „The Telegraph”, do sytuacji miało dość w sobotni wieczór około godziny 21 w pociągu kursującym między Crenshaw a Culver City – dzielnicami Los Angeles. Początkowo młody mężczyzna jedynie słownie zaczepiał współpasażerów, ale po chwili widać już było, że ewidentnie próbuje doprowadzić do bójki. W pewnym momencie, kiedy sytuacja stawała się coraz groźniejsza, do akcji niespodziewanie wkroczył on – okrzyknięty „Wikingiem” Adrian Kaczmarek.

Adrian Kaczmarek, który w USA pracuje jako trener fitnessu, tak relacjonował zdarzenie w wywiadzie dla telewizji NBC – Martwiłem się o bezpieczeństwo swoje i ludzi podróżujących tym pociągiem. Nie wiedziałem, czy ten facet nie ma gdzieś ukrytego noża lub pistoletu. Ale w końcu jego agresja przerodziła się w przemoc – zaczął popychać ludzi. Czuć było, że za moment wybuchnie. Pomyślałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie podejść i unieszkodliwić go.

Brzmi to wszystko, jakby było najprostszą rzeczą do zrobienia, ale wszyscy wiemy, ile potrzeba odwagi, aby zareagować, gdy nikt wokół nie reaguje. Tym większy podziw dla Adriana ‘Wikinga’ Kaczmarka. Brawo dla Pana!

Więcej na facet.wp.pl

Źródło: telegraph.co.uk  Foto: youtube.com

 


Dodaj komentarz