ŻYCZYMY WAM CUDOWNEGO 2014 ROKU!

Dziękujemy, że zauważyliście naszą stronę i dzielicie się z innymi wiadomościami, które przekazujemy. Choć istniejemy dopiero dwa miesiące, nasza praca sprawia nam ogromną radość i daje motywację na przyszłość.

 

ŻYCZYMY WAM CUDOWNEGO 2014 ROKU!

 

Jeśli chcesz kultywować radość i pozytywną inspirację – witaj w naszym świecie. Znajdziesz tu codziennie porcję dobrych wiadomości, inspirujących historii na temat organizacji charytatywnych, pozytywnej działalności społecznej przedsiębiorstw, podróży, pozytywnych historii ze świata sportu i wiele więcej.

Znajdziesz wspaniałe inspirujące historie, które pokazują ducha człowieka z najlepszej strony i odkrywają dobroć natury ludzkiej, działania, które ilustrują prawdziwe pragnienie, by zmienić świat w którym żyjemy.

Czasami potrzebujemy przypomnienia…a to przypomnienie zawita do Was codziennie.
Nawet najwięksi optymiści wśród nas miewają trudności z przysłowiowym dostrzeżeniem lasu spoza drzew.

Będziemy wykorzystywać najlepsze źródła dziennikarstwa – dając Wam szansę na znalezienie w jednym miejscu: potwierdzonych historii z gazet, od nadawców i mediów internetowych na całym świecie – a także nasze własne, dokładnie zbadane i ciekawie napisane artykuły.

Czekamy również na wiadomości od Was. Jako Życiowi Twórcy, to prawie pewne, że będziecie mieli własne historie do opowiedzenia, swoje wspaniałe doświadczenia, swój osobisty wkład, wybierając dobre rzeczy, które życie ma do zaoferowania.

Zapraszamy na pokład, przyłączcie się do nas i pewnie spoglądajcie w przyszłość. Będziecie zadowoleni, że do nas dołączyliście.

 

 

Dodaj komentarz