Jedyny taki szpital gdzie bez lekarstw i bez operacji rak znika w 3 minuty

Zobacz jak na twoich oczach w ciągu niecałych 3 minut znika nowotwór u kobiety chorej na raka pęcherza. Dzieje się to w pewnym szpitalu, gdzie chorych leczy się bez lekarstw i bez operacji. I nie jest to żadna magia ale prawdziwa medycyna, choć bardzo niezwykła. Film ten odsłania niezwykłą metodę leczenia raka i innych chorób . Możesz to zobaczyć na własne oczy. Jak twierdzą lekarze z tego szpitala, tą metodą można leczyć każdą chorobę.

Terapia jest niezwykła a wyleczenie jest wręcz natychmiastowe. Chora na raka jest w trakcie tego “zabiegu” przytomna, nie zastosowano wobec niej żadnego znieczulenia. Warto posłuchać co mówi lektor, gdyż dobrze wyjaśnia istotę tego nietypowego “zabiegu”. W ten sposób leczone są różne choroby w tym szpitalu i to bez leków i bez klasycznie rozumianych operacji.

Zastanawiające jest, że mogą być używane dowolne słowa nie tyko te, które wypowiadają lekarze, można usłyszeć pod koniec filmu.

Rak pęcherza u tej chorej był wielkości 7 cm. Lekarze medycyny świata zachodniego rozłożyli ręce, powiedzieli, że tej chorej na raka nie da się uratować. A jednak stało się inaczej. Według lektora filmu jest to świt przyszłej technologii.

Źródło: youtube.com


One thought on “Jedyny taki szpital gdzie bez lekarstw i bez operacji rak znika w 3 minuty

  • 18 lipca 2019 at 09:29
    Permalink

    Szkoda ze usunęli film, ale czego się spodziewać innego.. Można prosić o nowego linka jak gdzieś znajdziecie?

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: