Połączeni Gabrielle Roth oraz Gra Świadomości Adamusa Saint Germain – dwie czytelnicze perełki na lato 2015

 

top fb wiatr new

W takie dni jak teraz, kiedy nawet pogoda zmusza nas do większego odpoczynku i zadbania o siebie, dobrym wyborem na wakacyjne leniuchowanie albo wieczory po pracy jest interesująca książka. Cieszymy się, że właśnie teraz udało się zakończyć pracę nad dwiema pozycjami, które na pewno zainteresują sympatyków tego typu literatury.

Pierwsza z książek to POŁĄCZENI- ścieżkami intuicyjnej mądrości autorstwa amerykańskiej tancerki, kompozytorki, reżysera teatralnego, wizjonerki, uzdrowicielki Gabrielle Roth. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku stworzyła ona 5Rytmów(TM), transformującą praktykę medytacji w ruchu, praktykowaną obecnie na całym świecie i nauczaną przez setki certyfikowanych nauczycieli, również w Polsce.

391576 4784546217507 1099135920 n1

Jej książka to fascynująca opowieść o intuicji i życiu w zgodzie z jej rytmami. Autorka, przytaczając wiele przykładów i historii z własnego życia pokazuje jak poruszać się w przepływie codziennych zdarzeń, szanując własny wewnętrzny głos i pozwalając mu się prowadzić. Jesteśmy pewni, że książka zainspiruje nie tylko sympatyków tańca i 5Rytmów ale każdego, kto dba o własną integralność i wybiera prowadzenie spełnionego życia pośród świata pełnego chaosu.

gabrielle najszybszym

 

 

Druga książka to perełka literatury duchowej i rozwojowej z górnej półki – Adamus Saint-Germain (w przekazie Geoffreya i Lindy Hoppe) GRA ŚWIADOMOŚCI. Podtytuł – Jak powstaje twoja rzeczywistość i jak możesz ją zmieniać pokazuje na czym skupia się autor tej pozycji. Jednak co ważne nie podaje oklepanych rozwiązań z dziedziny pozytywnego myślenia czy wszechobecnych ostatnio rad w stylu: Uśmiechaj się mimo wszystko …Na pewno jutro będzie lepiej.

uvodna

To głębokie, choć okraszone humorem i ciętym, błyskotliwym językiem studium nad tym w jaki sposób działa Energia, na czym polega Duchowa Fizyka, czym różni się świadomość od myśli, a przede wszystkim w jaki sposób z wdziękiem dokonywać głębokich i satysfakcjonujących zmian w swoim życiu….zmian nie okraszonych mozołem czy wysiłkiem, ale będących rezultatem zrozumienia czym w istocie jest tytułowa gra świadomości. Ta książka porusza na wszystkich poziomach. Nieraz wywołuje łzy wzruszenia, uczucie radosnej ulgi i wiedzę, którą można stosować na co dzień.

adamus woda

Zapraszamy na stronę Wydawnictwa Biały Wiatr, aby przeczytać więcej o proponowanych nowościach!!!! www.bialywiatr.com


Dodaj komentarz