Bez leków i operacji leczy dyskopatię u psów, nastawiając im kręgosłupy

Doktor Marek Rudnicki z Bydgoszczy z powodzeniem stosuje w swoim gabinecie niekonwencjonalne metody leczenia dyskopatii u czworonogów: terapię manualną kręgosłupa połączoną z elementami terapii czaszkowo-krzyżowej oraz masażem visceralnym. W większości przypadków to wystarczy, żeby pies wrócił do dawnej sprawności. Dotyczy to zwłaszcza tych zwierząt, które na skutek wypadnięcia dysku doznały niedowładu lub paraliżu kończyn.
W zależności od rodzaju i natężenia schorzenia, już po jednym lub kilku zabiegach nastawienia kręgosłupa oraz prostych ćwiczeniach, pies zaczyna chodzić. Standardowe gabinety weterynaryjne leczą dyskopatię podając leki, w tym sterydy lub kierując na operację w specjalistycznych klinikach. Doktor Rudnicki udowadnia wysoką skutecznością stosowanej przez siebie metody, że w wielu przypadkach jest to niepotrzebne i nadmiernie obciążające zarówna psa jak i właściciela. Oprócz niego, w podobny sposób leczy psy lekarz weterynarii Bogdan Sekuła z Piotrowic koło Wrocławia.
Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie https://www.facebook.com/pages/category/Community/Dyskopatia-u-psa-1648542062027544/
Źródło: materiały własne DW

One thought on “Bez leków i operacji leczy dyskopatię u psów, nastawiając im kręgosłupy

  • 31 stycznia 2019 at 15:37
    Permalink

    Jeśli ktoś ma bliżej do Wrocławia to polecam Lek. wet. Bogdan Sekula ,z tego co pamiętam pomaga reż przez skype .

    btw cudotorca z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: