fbpx

62 lata udawał, że jest głuchoniemy, bo nie chciał słuchać ”zrzędzenia żony”

Historia przedstawiana przez lokalne, brytyjskie media wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Para, która żyła ze sobą ponad 60 lat, nigdy nie rozmawiała. Małżeństwo Barrego i Dorothy wychowało 6 dzieci i doczekało się 13 wnucząt, wszyscy oni, nigdy wcześniej nie słyszeli głosu ojca.

Dorothny, aby móc kontaktować się z mężem nauczyła się nawet języka migowego, choć jak wspominała w wywiadzie, jej mąż nie należał do zbytnio „rozgadanych”.

„Przez dwa lata uczyłam się komunikacji przy pomocy rąk, ale gdy tylko zaczęło mi całkiem nieźle wychodzić, Barry zaczął mieć kłopoty ze wzrokiem. Teraz myślę, że to też udawał” – stwierdziła w rozmowie z dziennikarzami.

Jak doszło do odkrycia kłamstwa? Otóż jedno z wnucząt znalazło w internecie film, na którym Barry Dawson śpiewa karaoke na jednej z imprez. Wcześniej tłumaczył się, że uczestniczył w wieczorze charytatywnym.

Obecnie przed sądem trwa sprawa rozwodowa pary. Kobieta żąda dużego zadośćuczynienia i podziału majątku. Obrona 84-latka twierdzi jednak, że tylko dzięki ukrywaniu umiejętności mowy udało się utrzymać małżeństwo przez 60 lat.

 

Źródło: nayadaur.tv
Zdjęcie ilustracyjne

One thought on “62 lata udawał, że jest głuchoniemy, bo nie chciał słuchać ”zrzędzenia żony”

  • 15 listopada 2021 at 08:54
    Permalink

    Rany ja bym chętnie pobierał od niego nauki jak osiągnąć takie mistrzostwo.

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: