fbpx

Dobra wiadomość dla kupujących w sieci. Można sporo zaoszczędzić!

Trudno znaleźć dzisiaj osobę, która nigdy nie kupowała w sieci. Obecnie ten kanał sprzedaży przeżywa absolutny rozkwit popularności, a to za sprawą ogromnego wyboru, wygodnych transakcji i oczywiście konkurencyjnych cen. Online można już kupić niemal wszystko od odzieży, przez elektronikę i wakacje, aż po żywność. Podpowiadamy, co zrobić żeby zaoszczędzić.

Internetowe zakupy to rozrywka i przyjemność. Nie trzeba wychodzić z domu ani przeciskać się w tłumie zgromadzonym w galerii handlowej. Zwłaszcza teraz, gdy sklepy przez większość niedziel są zamknięte, trzeba liczyć się ze sporymi niedogodnościami. Korki na mieście, walka o każde miejsce parkingowe, wysokie ceny, gorąco, hałas i ścisk — to realia, na które musi być gotowy każdy, wyruszający na “shopping” w weekend.

Kupowanie w sklepach internetowych

Obecnie zdecydowana większość sklepów sieciówkowych, które prowadzą sprzedaż stacjonarną, oferuje swoje towary także online. Z tej opcji chętnie korzystają konsumenci szukający oszczędności czasu i pieniędzy. Ci, którzy znają portal AleRabat kupują jeszcze taniej. Sprawdzają, czy ich ulubiony sklep jest partnerem akcji i generują rabat. Lista punktów dostępna jest pod adresem https://alerabat.com/sklepy i obejmuje wiele branż:

 • sportową — odzież, sprzęt i akcesoria, wejściówki na wydarzenia i imprezy sportowe,
 • wnętrzarską — dekoracje i meble do domu,
 • finansową — ubezpieczenia, szybkie pożyczki,
 • księgarską,
 • odzieżową i obuwniczą,
 • dziecięcą — ubrania, gadżety, dodatki, środki pielęgnacyjne, zabawki,
 • medyczną — usługi lekarskie, apteki, laboratoria,
 • spożywczą i restauracyjną,
 • podróżniczą

oraz wiele innych. Lista sklepów zrzeszonych w całorocznej akcji promocyjnej jest naprawdę imponująca i wciąż się rozrasta. Z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdziesz w niej swoją ulubioną markę.

Zalety kupowania w sieci

Kupowanie w sieci ma wiele zalet, których nie trzeba przedstawiać nikomu, kto korzysta z tej formy zakupów. Jeśli będziesz debiutować w roli klienta online musisz wiedzieć, że:

 • zyskasz dostęp do bardzo rozbudowanego asortymentu, który, ze względów logistycznych, nie jest wykładany w sklepach stacjonarnych,
 • zyskasz szansę na spore oszczędności — sklepy internetowe częściej niż stacjonarne organizują wyprzedaże, akcje promocyjne, rabaty i zniżki. Część z nich to kody dostępne na stronie AleRabat, inne benefity przyznawane są np. za zapisanie się do subskrypcji newslettera,
 • możesz płacić w dowolnej formie — kartą, przelewem, gotówką, a nawet rozkładać płatność na raty,
 • możesz wybrać jeden z kilku sposobów dostawy (która często jest darmowa dzięki kuponom rabatowym lub po przekroczeniu konkretnej kwoty zamówienia).

Co można kupić online?

Wspomniany już wcześniej duży wybór, jaki panuje w sklepach internetowych to okazja do zakupu niemal wszystkiego. W sieci dostępne są produkty i usługi, a także funkcjonują platformy zrzeszające różne ciekawe oferty. Jedną z nich jest Groupon: https://alerabat.com/kod-promocyjny/groupon. Rolą portalu jest gromadzenie ciekawych propozycji, np. wyjazdowych, jedzeniowych czy kosmetycznych, które dzięki zakupom grupowym są dostępne w niższych cenach. Te ceny teraz można obniżyć jeszcze bardziej pobierając kod zniżkowy ze strony AleRabat. Obiad w egzotycznej restauracji za mniej niż 50 złotych, przejażdżka gokartami za 25 złotych, a może pobyt w górskim dworku za 199 złotych czy weekend w SPA w podobnej cenie? Teraz to możliwe i dostępne dla każdego.

Dodaj komentarz