fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz drzwi aby poznać wskazówkę z podświadomości…

Zapraszam do ciekawej zabawy psychologicznej – wybierz drzwi, aby poznać wskazówkę z podświadomości…

Sztuka i podświadomość to często bardzo powiązane ze sobą aspekty, W rzeczywistości istnieją całe gatunki sztuki, takie jak surrealizm, za pomocą których ludzie mogą włamać się do własnej podświadomości i dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie.

Z poniższego obrazka wybierz drzwi, dowolne drzwi. Nie myśl o tym zbyt mocno – po prostu wybierz ten, który wyróżnia się podczas krótkiego skanowania zdjęć.

Rozwiązanie:
#1.
Jeśli wybrałeś te drzwi, są szanse, że twoja ścieżka się uwolni. Należysz do osób, które nie lubią płynąć z prądem, chcesz wytyczyć własną ścieżkę i stworzyć coś dla siebie.
Bycie ograniczonym, czy to z powodu pracy, czy konkretnego projektu, często powoduje, że twoje buntownicze pragnienia rosną.
Rozległy świat, który ukazywał się za drzwiami pierwszy, prawdopodobnie wzbudził Twoją ciekawość i zainteresowanie.
#2.
Jeśli drzwi drugie ci się spodobały, prawdopodobnie jesteś osobą wolną od zbyt wielu zobowiązań. Możesz cieszyć się samotnymi spacerami,
które pozwalają ci obserwować i myśleć, zamiast przebywać z innymi.
Ścieżka, której pragniesz, jest zbudowana tylko dla jednego – potrzebujesz czasu dla siebie, zanim w którymś momencie będziesz w pobliżu innych.
Możesz zobaczyć świat w wyjątkowy sposób, nawet jeśli czyni cię to trochę samotnikiem.
#3.
Ach, kolory jesieni.
Jeśli wybrałeś drzwi numer trzy, prawdopodobnie jesteś kolorową osobą. Jesteś bardzo wciągająca i interesująca – starasz się robić dla innych tak,
jak robi to dla ciebie świat. Pragniesz nowych, ekscytujących doświadczeń, a twoja idealna ścieżka to odzwierciedla. Życie to bardziej podróż niż cel dla ciebie.
#4.
Drzwi numer cztery są nieco tajemnicze, prawda?
Jeśli odpowiednio wybrałeś te drzwi, twoja ścieżka jest ekscytująca. Zawsze idziesz naprzód, nawet jeśli droga przed Tobą jest nieznana i obca.
Konsekwencje poniesiesz później – nie ma czasu na strach ani niepokój. Masz przed sobą ścieżkę.
Możesz być nawet bardzo spontaniczny, aż do nieostrożności.
#5.
To bardzo spokojna, niemal euforyczna scena. I to może cię reprezentować, jeśli wybierzesz drzwi numer cztery, które prowadzą na ścieżkę powitalną.
Prawdopodobnie jesteś osobą szukającą spokoju, skromną, która jest bardzo zadowolona i nie lubi, gdy jej się przeszkadza.
Ścieżka, którą lubisz najbardziej, jest prawdopodobnie prosta. Lubisz przewidywalność, dzięki niej czujesz się stabilny i mile widziany.
#6.
Twoja ścieżka jest prawdopodobnie bardzo cicha jak środek zimy. Nie jest wypełniony odgłosami ptaków ani głośnych zwierząt,
jesteś po prostu bardzo cichy. Jak dzień po dużych opadach śniegu, kiedy nie widać ani jednego zwierzęcia, ani człowieka.
Lubisz wchłaniać świat wokół siebie, nie angażując się zbytnio.

Źródło – davidwolfe.com

One thought on “Zabawa psychologiczna – wybierz drzwi aby poznać wskazówkę z podświadomości…

  • 30 stycznia 2021 at 20:23
    Permalink

    “Prawdopodobnie jesteś osobą szukającą spokoju, tanim w utrzymaniu” – cóż to za kuriozum? ktoś czyta te rewelacje przed zamieszczeniem na stronie?

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: