fbpx

Na świecie jest nazywany facetem od „kocham cię”. Zainspiruj się 15 wspierającymi cytatami Matta Kahna

Matt Kahn – to współczesny nauczyciel duchowy i mówca intuicyjny. Jego wykłady na kanale YouTube (True Divine Nature) śledzi ponad 20 milionów ludzi na całym świecie. Autor bestsellerowej „Rewolucji Miłości” oraz premierowej książki „Wszystko dla Miłości” znany jest jako człowiek o niezwykłej wrażliwości, autentyczności, a także znakomitym poczuciu humoru. Poznajcie kilka jego wspierających wypowiedzi i cytatów.

Matt, korzystając ze swoich intuicyjnych zdolności widzenia, słyszenia, odczuwania i bezpośredniego poznania, towarzyszy i pomaga ludziom w uzdrowieniu ciała, poszerzeniu świadomości oraz przemianie życia dzięki sile miłości.
Jego słowa, mówione i pisane, niosą ze sobą energie, które inspirują głęboki duchowy wzrost, równoważą prawą i lewą półkulę mózgu, oczyszczają i porządkują podświadomość, a także wyciszają nadmiernie pobudzony system nerwowy. W efekcie wiele osób doświadcza większej harmonii emocjonalnej, redukcji stresu, lęku, zwątpienia, poczucia bliższej łączności z Życiem, większej bliskości w relacjach, samorealizacji, a nawet spontanicznych remisji chorób.
W 2020 r. Matt, został uznany przez magazyn Watkins Mind Body Spirit za jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi (obok Dalajlamy czy Eckharta Tolle), w obszarze duchowości.

Oto kilkanaście inspirujących sentencji Matta:

 • Nie sugeruję, że powinieneś być kochający przez cały czas. Sugeruję, że cokolwiek czujesz w danym momencie, niezależnie od tego, czy to się zmienia czy nie, jest tym, co zasługuje na więcej miłości, nie mniej. Jedno „kocham cię” na raz, jedno kochające potwierdzenie na raz… I zaczynasz rozumieć, że we wszechświecie niekończących się pytań miłość jest jedyną odpowiedzią, jaka istnieje.
 • Przebaczenie nie jest sposobem usprawiedliwiania okrutnego zachowania. Jest sposobem odmowy gromadzenia czyjegoś nieszczęścia w komórkach twojego ciała jako pamięci o złym traktowaniu.
 • Prawo przyciągania polega na tym, że zawsze przyciągasz dokładnie to, czego potrzebujesz, żeby być tym, kim masz się stać.
 • Prawdziwa akceptacja nie wymaga żadnego wysiłku – jest po prostu najbardziej szczerym uznaniem tego, czego doświadczasz.
 • Istnieją nieskończone sposoby, żeby siebie kochać. Wszystko to są ważne momenty, które mają być ciągłym przypomnieniem, że bez względu na to, jak wygląda twoje życie, zawsze jesteś po swojej stronie.
 • Podobnie jak komputer potrzebuje czasu, żeby się zresetować i ponownie uruchomić po załadowaniu nowych plików, nasze pole energii przechodzi przez dłuższe okresy integracji, żeby zasymilować wszystkie oczyszczenia, aktywacje i rozszerzenia, które wydarzają się podczas codziennych sytuacji i kontaktów.
 • Dusza wie, że właśnie poprzez przyznanie się do tego, co się czuje, zmniejsza się napięcie, a to pozwala miłości na łatwiejsze uzdrowienie każdej emocji. Ego jest w permanentnym stanie negocjacji, próbując odkryć, dlaczego czuje się tak, a nie inaczej i stara się wynegocjować inne doświadczenie.
 • Królestwo niebieskie wita każdego w świetle, bez względu na problemy i perypetie, z jakimi się zmagają. Jeżeli niebo podtrzymuje taką politykę otwartych drzwi, to dlaczego TY tak ciężko pracujesz, żeby być tym, kim jesteś?
 • Czując się źle z powodu złego samopoczucia innych ludzi, nie pomożesz nikomu poczuć się lepiej.
 • Jestem pewien, że słyszałeś nieraz takie sformułowanie: „zranieni ludzie, ranią innych ludzi”. Ja wolę teraz mówić, „wolni ludzie, uwalniają innych ludzi”.
 • Z perspektywy kochającego Wszechświata, ludzie zachowują się tak, a nie inaczej – obwiniając cię, a nawet źle traktując – tylko dlatego, żeby ci pokazać, jak bardzo sami są nieszczęśliwi.
 • Z miłością jako przewodnikiem bolesne doznania i przytłaczające uczucia zaczynają znikać. Nie dlatego, że odwracasz się od nich czy udajesz, że nie mają znaczenia, ale dlatego, że przyjmujesz je jako równoprawne części twojego kompletnego i prawdziwego ja.
 • Bez względu na to, co czujesz, niezależnie od tego, co myślisz, mówisz, jak reagujesz, co wybierasz, bez względu na to, co twoim zdaniem zrobiłeś lub co zrobiono ci, niezależnie od tego, czy było to sprawiedliwe, czy nie, czy było to okrutne, czy niezwykłe – zasługujesz na więcej miłości, nie mniej.
 • Kiedy przywołujesz światło boskości, raz na dzień, dwa razy dziennie, pięć razy w ciągu dnia… Ile chcesz… Twoja ścieżka staje się łatwa, ponieważ zestrajasz się z właściwą energią i od tego momentu łatwo jest podejmować decyzje, a rzeczywistość wygląda dużo klarowniej. To wszystko, co masz do zrobienia.
 • Wyobraź sobie, że trzymasz w ramionach przestraszone dziecko, które mówi – Jestem zbyt przerażone, żeby iść dalej. Dzięki atrybutowi odwagi możesz powiedzieć – Naprawdę wiem, jak się czujesz, ale prawdziwe bezpieczeństwo możemy znaleźć tylko idąc powoli do przodu.

 

Źródło: materiały nadesłane

 

 

Dodaj komentarz