fbpx

Cudownego Dnia dla wszystkich Kobiet!

 

Widzimy KOBIECOŚĆ w błysku kobiecych oczu, w trosce o tych, których kochamy, w gniewie wobec niesprawiedliwości, w bezwarunkowej miłości do wszystkiego co istnieje. Można ją znaleźć w kołyszących się biodrach i śmiechu do rozpuku, tak samo jak w rozpaczy nad krzywdą i wykorzystywaniem niewinnych dzieci.

Jest w pocałunku złożonym na szyi ukochanego i w bijącym sercu, które zaufało na tyle, aby się odsłonić. Znajdziesz ją w gwałtownych burzach i rześkich, jesiennych porankach.

Jest tutaj, w głębi twojej tęsknoty, w karmiących piersiach, w butwiejących liściach, i w głosie, który szepce prawdę. Jest tą, która potrząsa tobą, gdy żyjesz, idąc na kompromis i tą, która tańczy z tobą w ekstazie. Kobiecość we wszystkich postaciach, dzika i kolorowa, szara i nieruchoma, nieustannie zmieniająca kształt. Jest głosem, który wybiera miłość ponad wszystko, nie wykluczając niczego.

Twoja gotowość do bycia obecną, bez względu na wszystko, jest twoim biletem w niesamowitą podróż jaką jest praktyka ucieleśniania kobiecości. Nikt nie prosi cię, żebyś była doskonała, zmieniała czy ulepszała siebie. Potrzebna jest jedynie twoja chęć do bycia obecną w tej chwili, a bogactwo i wspaniałość samego życia stanie się twoim najbardziej zagorzałym nauczycielem.

Chameli gad Ardagh – Kobiecość

 

Drogie Panie, dziękujmy Wam,
że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym…

Pięknego Dnia!!!

Zespół Dobre Wiadomości

Tulips-Flowers-Bouquet-Bright-Vase-White-Background

Dodaj komentarz