fbpx

Elektromagnetyczna rzeczywistość – wprowadzenie

 

Nikola Tesla mawiał: “Jeżeli chcesz zrozumieć Wszechświat, zacznij myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.
Świat, w którym żyjemy na co dzień, można zdefiniować jako interakcję częstotliwości wibracyjnych, elektromagnetycznych.

Na przykład, kiedy widzisz kolor czerwony, w rzeczywistości patrzysz na częstotliwość wibracji ~ 430 – 480 THz.
Kiedy grasz nutę G (najniższy dźwięk skrzypiec), w rzeczywistości emitujesz częstotliwość wibracji ~ 196 Hz.
Nawet rzeczy, które czujesz, zaczynają być postrzegane z naukowego punktu widzenia jako (zgadłeś) częstotliwości wibracyjne.
Dzisiaj, wiemy już, że ciało człowieka, generuje pole elektromagnetyczne, które w zwykłych warunkach rozciąga się na około 5 metrów i wchodzi w interakcję z innymi polami w elektromagnetycznym otoczeniu.
Ten fragment pozwala zrozumieć podstawy zagadnienia:

“Bruce Tainio, Washington zaprojektował zaawansowany, czuły przyrząd do pomiaru tego typu częstotliwości. Podczas wielokrotnych prób i eksperymentów odkrył, że częstotliwość olejków eterycznych terapeutycznej jakości wynosi 52-320 MHz. Niższe częstotliwości rezonują z fizycznym ciałem człowieka, a konkretnie z układem kostnym i tkanką łączną, administrując tym samym uzdrawiającymi częstotliwościami dla tego systemu.
Dla porównania świeże zioła mają 20–27 MHz, suszone zioła – 12–22 MHz.
Przetworzona lub puszkowana żywność posiada zero częstotliwości – nie ma w niej życia ani żywotności. Ta żywność posiada chemiczną wartość odżywczą (skład), ale nie ma ładunku żywotności, energii życia zawartej w żywej roślinie.
Pomiary na ludzkim ciele wykazały, co następuje:
● Zdrowa osoba ma częstotliwość około 62–68 MHz.
● Jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz, może pojawić się przeziębienie.
● Jeżeli częstotliwość spadnie do 57 MHz, pojawiają się symptomy grypy.
● Drożdżyca pojawia się przy 55 MHz, rak przy 42 MHz.
● Proces umierania rozpoczyna się przy 25 MHz i schodzi do zera w przypadku zgonu.
W innym eksperymencie Tainio zmierzył, jaki wpływ ma na nas kawa. Okazało się, że trzymanie kubka z kawą obniża częstotliwość naszego ciała o 8 MHz, a łyk kawy powoduje obniżenie częstotliwości do 14 MHz. Gdy olejki eteryczne były inhalowane podczas próby z kawą, częstotliwość ciała została przywrócona do poprzedniego poziomu w czasie krótszym niż jedna minuta, a gdy olejki nie były inhalowane podczas próby z kawą, potrzebne były aż trzy dni do ustabilizowania częstotliwości z poprzedniego stanu.”
Jak widzicie, już sama świadomość jak to wszystko działa, skłania do refleksji, aby dostarczać do swojego pola elektromagnetycznego jak najwyższe częstotliwości…

Elektromagnetyczne właściwości ludzkiego ciała – pole elektromagnetyczne naszego ciała, zwane także polem energo-informacyjnym, tudzież potocznie – aurą. Pole ma kształt toroidalny tak jak na obrazku. Podczas gdy dostarczamy do organizmu wysoko wibracyjny pokarm materialny i emocjonalny, to częstotliwość naszego pole rośnie, gdy dostarczamy pokarm materialny i emocjonalny o niskiej częstotliwości nasze pole karleje, przechodząc bardziej w tryb obronny.
Świadomość tego jak działa nasze pole, jest niezwykle ważna, gdyż jeżeli prowadzimy się w taki sposób, aby utrzymać je na wysokiej częstotliwości, to zwyczajnie dla większości spraw negatywnych, które cechują się niskimi częstotliwościami, to nasza wysoka częstotliwość jest, nie do ruszenia.

Fragment o prawie rezonansu wskazuje bardzo niezwykłe naukowe fakty:

“Sercem możemy zmienić świat. Pierre Franckh, autor PRAWA REZONANSU, opisuje badania z 1993 r. które odkryły 2,5-metrowe pole energetyczne otaczające serce. Jest ono większe od pola mózgu. (Udowodniono, że mózg nie działa samodzielnie, ale otrzymuje sygnały z serca.)
To w co wierzymy z całego serca realizuje się. To FIZYKA, a nie magia albo cuda.
Autor opisuje też eksperymenty z DNA przeprowadzane w 1995 r. w Rosyjskiej Akademii Nauk, a potem powtórzone w USA- bo wyniki były zaskakujące. Ludzkie DNA ma bezpośredni wpływ na świat fizyczny. Kiedyś usłyszałam, że DNA służy do syntezy białek, a reszta to śmieci (junk DNA). Czyżby nasz konstruktor był tak rozrzutny? To ludzie nie wszystko jeszcze rozumieją. Okazało się, że pusta przestrzeń nie jest pustką, tylko polem, które służy do komunikacji. To pomost między światem wewnętrznym a zewnętrznym. Odległość nie ma tu żadnego znaczenia (w polu kwantowym bowiem nie istnieje. DNA komunikuje się z całym otoczeniem.
Tylko osoby przeżywające głęboką miłość mogą zmienić swoje DNA. Jeśli jednak nie masz kogoś do kochania- zacznij od pokochania siebie. Mów codziennie rano do lustra w łazience: KOCHAM CIĘ. Zobaczysz jak świat się zmienia”

Nasze pole może być różnej wielkości w zależności od człowieka, nad polem możemy pracować poprzez czynniki materialne, emocjonalne i energetyczne (duchowe). Każda myśl, emocja, pożywienie niosą za sobą częstotliwość obniżającą lub wzmacniającą nasze pole. Gdy prowadzimy się w taki sposób, gdzie pole jest odpowiednio naładowane, to zwyczajnie czujemy werwę a wszystko, co robimy, staje się ważne i interesujące.  To jeden z głównych powodów, dlaczego warto jest dbać o wysokie częstotliwości swojego pola.

Kolejny fragment od Gregg’a Braden’a pozwala zrozumieć, w jaki sposób nasze pole kontaktuje się z innymi polami oraz otoczeniem:

„Pamiętajcie, każdy z was jest we własnej bańce, niezależnie od większej bańki. Wszyscy poruszacie się w swoim tempie, ze swoją szybkością. To wy określacie prędkość, która wynika z wyborów, których dokonujecie. To wszystko, na czym musicie się skupić. Pamiętajcie, proszę poprzez „przeżywanie” swojego życia, działacie jako żywy przykład, który inni obserwują, i mogą wybrać – jeśli tego pragną – dopasowanie się do waszych częstotliwości. Tak więc, w tym sensie, dzielicie się tym z innymi poprzez bycie sobą, ponieważ zaczynacie – nazwijmy to w ten sposób – zarażać, infekować. (emanować przypisał Marcin)
Wasza wibracja promieniuje! Wasze serce posiada inteligencję i w rzeczywistości ono komunikuje się z każdym innym sercem, dosłownie, elektromagnetycznie. Wszystkie wasze serca w tym momencie dosłownie rozmawiają jedno z drugim. Ja tego nie wymyślam, to nie jest tylko filozoficzna koncepcja, czy eufemizm, czy przenośnia, wasze serca właśnie teraz rozmawiają ze sobą, poprzez elektromagnetyczne impulsy. Siedzicie każdy w każdym, zanurzeni wzajemnie w swoich rozciągających się bańkach serc.
Posłuchajcie tego, pomyślcie o tym. Wyobraźcie to sobie, dajcie temu energię, a zobaczycie, jak cały czas oddziałujecie. Każde pojedyncze uderzenie serca wysyła elektromagnetyczną, dookolną, kulistą bańkę z prędkością światła, impuls elektromagnetyczny, 1863000 mil na sekundę, czyli prawie natychmiast. Każda pojedyncza bańka pulsuje dookoła i na wskroś całej planety z każdej istoty. Jesteście wzajemnie zanurzeni w swoich uderzeniach serc”. –
Są to podstawy do zrozumienia tego zaprawdę pasjonującego tematu, który będę się starał sukcesywnie rozwijać, kolejnymi artykułami. Myślę, że świadomość elektromagnetycznej natury człowieka i otaczającego świata, to wiedza, której wszyscy potrzebujemy w tym czasie.  Jeżeli chcecie, abym polecił jakieś książki w temacie, to śmiało piszcie w komentarzach. Proszę także napisać, które elementy naszej elektromagnetycznej natury Państwa najbardziej interesują, a postaram się, kolejny artykuł serii przygotować już z tą wiedzą.

Opracowanie: Marcin Tokarski
Źródła fragmentów:
www.maya.net.pl
https://kwanty.pl/
https://www.uswiadomtosobie.pl

16 thoughts on “Elektromagnetyczna rzeczywistość – wprowadzenie

 • 19 marca 2021 at 18:24
  Permalink

  Panie Marcinie, mega ciekawy artykuł. To mi przypomina buddyjskiej podejście, że wszystko jest ze sobą połączone. Wszyscy jesteśmy jednym. A myślenie o oddzielnym ja jest iluzja. Poproszę o więcej informacji no i oczywiście lekturę, po która chętnie sięgnie. Pozdrawiam Alicja

  Reply
  • 22 marca 2021 at 16:52
   Permalink

   Na początek polecam książkę Myśli to materia Churcha Dawsona, następnie bardzo dużo informacji jest w książkach z pogranicza nauki i duchowości.

   Reply
 • 19 marca 2021 at 21:44
  Permalink

  Wspaniały artykuł, mnie bardzo interesuje zmiana dna pod wpływem głębokiej miłości oraz rezonowanie serc. ☺️❤️
  Bardzo proszę o podanie literatury gdzie więcej mogłabym znaleźć w tym temacie?

  Reply
  • 22 marca 2021 at 16:51
   Permalink

   Hej Małgorzata, przypomniałem dzisiaj właśnie wpis o DNA 🙂 Jeżeli chodzi o literaturę to proszę zapoznać się na początek z książką Myśli to materia – Church Dawson

   Reply
 • 20 marca 2021 at 00:06
  Permalink

  Ciekawy temat. Jakie książki polecasz?

  Reply
  • 22 marca 2021 at 16:50
   Permalink

   Na początek myśli to materia Churcha Dawsona, później polecam wybrać się w podróż po książkach z pogranicza duchowości i nauki.

   Reply
 • 20 marca 2021 at 17:39
  Permalink

  Bardzo ciekawy artykuł, mocno mnie zainteresowal tematem.. czy moglbym prosic o polecenie jakies ksiazki wprowadzajacej w owy swiat?

  Reply
  • 22 marca 2021 at 16:49
   Permalink

   Myśli to materia Church Dawson na początek a jak temat się wkręci to następnie książki z pogranicza duchowości i nauki.

   Reply
 • Pingback:Elektromagnetyczna rzeczywistość - DZIENNIK WAREZA

 • 9 października 2021 at 22:27
  Permalink

  Czym jest milosc..?…każdy rozumie ja inaczej..

  Reply
 • 19 listopada 2021 at 16:01
  Permalink

  Ciekawe sprawy- nasza istota ziemska -zycie w swiecie elektromagnet materii

  Reply
 • 1 lutego 2022 at 15:47
  Permalink

  Siemasz bracie, tutaj sąsiad z Basaja, ale aktualnie w Poznaniu. Robisz świetną robotę, dziękuję Ci za to. Nareszcie świat się budzi, tak się cieszę że żyję w tych czasach. Pozdrawiam, jak tylko będę w Hrubku to zajrzę do Emporium 😉

  Reply
 • Pingback:Elektromagnetyczna rzeczywistość – wprowadzenie » Ariowie » Rzeczpospolita Suwerenów » Stanowimy

 • 23 sierpnia 2022 at 19:46
  Permalink

  Dziękuję za ten artykuł, i cieszę się, że o naszej energii zaczynamy mówić normalnie – bez łatki “czarymary”.

  Reply
 • 10 kwietnia 2023 at 15:54
  Permalink

  Jak tak czytam biblię i te fragmenty mówiące o miłości (i nie tylko) to zaczynam zaczynam patrzeć na nie pod zupełnie innym kątem. Czyżby już wtedy ktoś chciał nam coś przekazać w jakiś prosty, zrozumiały sposób dla ówczesnych ludzi?

  Reply
 • 27 września 2023 at 08:22
  Permalink

  świadomość elektromagnetycznej natury człowieka i otaczającego świata, to wiedza, której wszyscy potrzebujemy w tym czasie – dokladnie tak. Ten artykuł powinien zostać na zawsze przypiety na samej gorze tej strony tak aby jak najwiecej osob dotarło do tej wiedzy.

  Reply

Dodaj komentarz