fbpx

Dziesięć rzeczy, które zawsze powinnaś zrobić

 1. Weź kąpiel. Nawet jeśli nie chcesz i jeśli czujesz się bardziej komfortowo w łóżku, wstań i weź prysznic. Pozbędziesz się całej negatywnej energii nagromadzonej w ciągu dnia.
 2. Noś najlepsze perfumy i nie zapomnij szminki. To doda Ci pewności siebie.
 3. Używaj najlepszych ubrań. Nie czekaj na ważniejszą okazję, aby odłożyć to, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze i w harmonii ze stanem wewnętrznym.
 4. Wyjdź z domu bez względu na to, czy nie masz nikogo do odwiedzenia.
  Zapnij psa na smyczy i wyjdź na zewnątrz. Nie masz psa? Dobra, weź książkę i idź do najbliższego parku. Albo usiądź cicho i błogosław przechodniów. Zwiększy to wibracje twojego ciała
 5. Uśmiechaj się każdego dnia, krok po kroku, zrobisz to, nie zdając sobie z tego sprawy, a poczujesz się znacznie lepiej. A ci wokół ciebie odpowiedzą z uśmiechem. To najłatwiejszy sposób na upiększenie dnia.
 6. Miej dobry i delikatny kaprys. Zepsuty. Życzenie nikogo nie zabije.
 7. Kochaj siebie !!! Wiem, brzmi łatwo. Spójrz w lustro z szacunkiem i spokojem. Jeśli nie masz sobie nic przyjemnego do powiedzenia, milcz. Pamiętaj, że Twój wewnętrzny głos przemawia do Ciebie i … przemawia do Ciebie z miłością i dobrocią.
  Jeśli nie nauczysz się szanować swoją nadwagę, wzrost, rozmiar biustu, rozstępów, cellulitu, łatwo jest komuś zranić Cię w Twojej prywatności.
 8. Pamiętaj, że wszystko mija. Nic nie trwa wiecznie. Pozwól łzom płynąć, ale nie cierp. Nie ugrzęźnij w bólu. Jutro zaczniesz widzieć, jak pomimo ran wyleczysz się.
 9. Usuń ze swojego życia osobę, która skrzywdziła lub spowodowała chorobę. Nie polegaj całkowicie na nich, a jeśli wpływa to na twój nastrój, naucz się mówić NIE i zejdź z linii.
 10. Pozostań z tymi, którzy sprawiają, że marzysz, którzy decydują, że chcesz się doskonalić, którzy widzą w tobie magię, którą posiadasz i którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy.

 

One thought on “Dziesięć rzeczy, które zawsze powinnaś zrobić

 • 21 marca 2021 at 17:35
  Permalink

  Kto to tłumaczył?? Proszę o przetłumacznie na polski:
  „6. Miej dobry i delikatny kaprys. Zepsuty. Życzenie nikogo nie zabije.”

  Reply

Dodaj komentarz