fbpx

Zabawa psychologiczna – Układ jaj, który wybierzesz – odkryje Twoja tajna siłę

Zapraszamy do zabawy psychologicznej – UKŁAD JAJ, KTÓRY WYBIERASZ ODKRYWA TWOJĄ TAJNĄ SILNĄ STRONĘ
Twoja ukryta mocna strona może zostać ujawniona dzięki temu szybkiemu, przyjemnemu i łatwemu testowi obrazu!
Podświadomość to niesamowita rzecz i niestety wielu nie wie tyle o naszych ukrytych mocnych stronach i talentach, ile powinniśmy.
Klucz do odkrycia twojej sekretnej silnej strony jest ukryty głęboko w twojej własnej podświadomości.
Aby dowiedzieć się więcej o swojej podświadomości, możesz spojrzeć na te cztery zdjęcia i zdecydować, który z tych układów jest dla Ciebie najlepszy.
Spojrzenie na te podobne, ale różne zdjęcia i wybranie takiego, które wydaje Ci się najbardziej przyjemne wizualnie, daje nam to niepowtarzalny wygląd głęboko w Twojej podświadomości. To spojrzenie w podświadomość może ci wiele powiedzieć o twoich sekretach i ukrytych mocach.
Wzory jaj w tych kartonach mogą wydawać się przypadkowe, ale w rzeczywistości dają bardzo wnikliwe spojrzenie na twoją podświadomość, ujawniając ukryte mocne strony.

Odpowiedzi z tej pozornie całkowicie niepoważnej zabawy, mogą Was zadziwić.
Rozwiązanie:
#1.
Jeśli wybrałeś pierwszy wzór, Twoją ukrytą siłą jest zdolność do przewodzenia.
Ty, tak jak ten wzór, służysz jako ostrze włóczni w każdych okolicznościach. Jesteś osobą, na którą ludzie patrzą jako pierwsi w większości sytuacji,
a ludzie uważają, że twoja pewność siebie sprawia, że ​​czują się bezpieczniej i spokojniej.
Masz bystrą intuicję i większość ludzi, ufa twojemu instynktowi. Jesteś naturalnym przywódcą i często szukasz przywództwa,
czy ci się to podoba, czy nie. Ludzi motywuje pozytywne nastawienie i duch rywalizacji. Nie prosisz o kierownictwo, to się po prostu dzieje.
#2.
Wybór drugiego wzoru jest dobrą wskazówką, że jesteś zrelaksowany i wyluzowany. Potrafisz dostosować się do każdej sytuacji,
a nieprzewidziane okoliczności nigdy tak naprawdę nie wstrząsną. Jesteś uosobieniem stabilności, a ludzie są pod wrażeniem Twojej zdolności do zachowania chłodu pod presją.
Masz tę niesamowitą zdolność do finalizowania każdej sytuacji, w której się znajdujesz i rozegrania jej w taki sposób, aby jej skutki były pozytywne.
Ludzie podziwiają cię za twoją umiejętność radzenia sobie prawie ze wszystkim i w czasie niewiarygodnej presji, kiedy potrzebują kogoś, na kogo mogą liczyć,
ponieważ wszystko inne zawiodło, przychodzą do ciebie. Masz niesamowitą zdolność radzenia sobie z każdym kryzysem, który nadejdzie.
#3.
Jesteś kreatorem, jesteś mądry i pomysłowy. Za każdym razem, gdy będziesz zmuszony siedzieć spokojnie, zamiast realizować swoje twórcze pasje, natychmiast zaczniesz marzyć.
Nie możesz nic na to poradzić, ale powstrzymaj umysł od lawirowania myślami w negatywne strony, jeśli nie możesz go zająć kreacją, będzie ciągle tworzył samoistnie.
Lubisz doświadczać nowych rzeczy i masz ciągłe pragnienie uczenia się nowych rzeczy. Masz pasję do życia, a realizowanie swoich pasji sprawia, że ​​jesteś najszczęśliwszy.
Pozostawanie w jednym miejscu zbyt długo może wydawać się nudne, a zamiast tego może Ci się spodobać pomysł podróżowania i odwiedzania nowych miejsc.
#4.
Jesteś zorientowany na szczegóły i zorganizowany. Doceniasz to, gdy wszystko jest w porządku i lubisz znajdować harmonię w rzeczach, które robisz.
Znajdujesz przyjemność w prostszych rzeczach w życiu i jesteś dumny z własnej pracy i dobrze wykonanej pracy.
Jesteś pracowity i lubisz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane prawidłowo. Jesteś świetny w zarządzaniu rzeczami, ponieważ zawsze zachowujesz dobrą perspektywę i czasami możesz być perfekcjonistą.
Lubisz widzieć rzeczy wykonane prawidłowo, bo inaczej po co w ogóle się tym przejmować.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło – www.davidwolfe.com,
Strefa pozytywnego rozwoju świadomości

Dodaj komentarz