fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz klucz aby poznać nieznane cechy swojej osobowości

Zapraszamy do zabawy psychologicznej -> wybierz klucz aby odkryć nieznaną część swojej osobowości -> odpręż się zrelaksuj i pamiętaj w tej zabawie najważniejsze jest aby przyjrzeć się wszystkim kluczom i wybrać ten który najbardziej się nam podoba, przyciąga nas.

To, co dzieje się w podświadomości, może wiele powiedzieć o twojej osobowości. W tej psychologicznej zabawie przyjrzymy się, w jaki sposób twoja podświadoma preferencja może dać wskazówkę na temat Twojej osobowości.

Techniki projekcyjne – Psychologia wciąż fascynuje ludzi. Jednym z ciekawszych zagadnień są techniki projekcyjne wprowadzone do nauki przez Zygmunta Freuda. Według zwolenników tych teorii, po analizie danego obrazka eksperci są w stanie dużo powiedzieć o naszej osobowości.

Rozwiązanie zabawy oraz wszelkie wyjaśnienia będą dostępne tak jak zazwyczaj – za 24 godziny w osobnym poście oraz w newsie na www.dobrewiadomosci.net.pl Miłej zabawy! ❤️☯️🙌

— Rozwiązanie —

Odpowiedzi i wyjaśnienia odnośnie wczorajszej zabawy – który klucz najbardziej przyciąga? :

#1

Wybrałeś prosty klucz bez żadnej ozdoby. Ta forma klucza jest zwykle najskuteczniejsza w otwieraniu drzwi. Oznacza to że jesteś racjonalny, zdeterminowany i bardzo analityczny. Czasami jednak możesz być kruchy i podatny na ataki.

#2
Wybrałeś ten niezawodny, symetrycznie ozdobiony klucz, które spokojnie mógłby otworzyć wszystkie drzwi w magicznym zamku.

To znaczy, że jesteś charyzmatyczny, silny i innowacyjny. Łatwo dostaniesz wszystko, czego naprawdę chcesz i wkładasz w to pracę i umysł. Jesteś bardzo niezależny, nie lubisz być przywiązany z czymkolwiek obietnicami.

#3
Wybrałeś klucz o rzadkiej formie. Najbardziej niestandardowy klucz z możliwych. Oznacza to, że masz dużo pewności siebie i zawsze wierzysz w siebie, w przeciwnym razie dlaczego miałbyś ryzykować to wszystko i wybrać najdziwniejszy klucz? Jego gryzące cięcia są bardzo trudne, więc nie możesz być zaskoczony, jeśli to otworzy konkretny zamek. Jesteś decydujący i zawsze pełen interesujących pomysłów. Akceptujesz wyzwania bez zastanowienia się dwa razy,
zawsze pod kontrolą swojego życia i gotowy wyruszać w każdą podróż, która na Ciebie czeka.
#4
Wybrałeś klucz, który wygląda jak czterolistna koniczyna. Nie zauważyłeś tego? Oznacza to, że jesteś wesoły,
bezproblemowy i optymistyczna osoba, która zawsze wygląda na jasną stronę. Bądź ostrożny – czasami twój optymizm sprawia, że ​​jesteś impulsywny i trochę rozproszony, więc możesz się wciągnąć kłopoty, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
#5
Wybrałeś klucz z wieloma misternymi detalami dekoracji które kojarzą się z wróżbami, opowieściami fantasy. To znaczy, że jesteś kreatywnym marzycielem z bardzo oryginalną osobowością i bardzo żywą wyobraźnią. Bierzesz rzeczy czasami nazbyt osobiście a czasami twoja wyjątkowa osobowość nie jest przyjmowana zbyt dobrze co czyni że czujesz się wykluczony i źle zrozumiany.
#6
Wybrałeś klasyczny klucz. Oznacza to, że jesteś racjonalny, pełen entuzjazmu i zdrowego rozsądku. Masz świetną moc koncentracji, ale jednakowo bardzo nie lubisz wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jesteś bardzo lojalny i zwykle oczekujesz tego samego od ludzi wokół ciebie.

Wahałem się pomiędzy 3 i 5, jednak bardziej 3, fajna zabawa, dużo się zgadza, a jak u Was?

źródło
davidwolfe.com

Dodaj komentarz