fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz ścieżkę aby dowiedzieć się czegoś ciekawego o swojej osobowości.

Zapraszam do kolejnej zabawy psychologicznej 💖🙌

Za sprawą tego szybkiego testu poznasz kilka cech swojej osobowości oraz to, jak może wyglądać Twoja przyszłość.

Wystarczy, że wybierzesz jedno z sześciu poniższych zdjęć.

Przyjrzyj im się dobrze i pomyśl, które odpowiada Ci najbardziej, które wydaje się najatrakcyjniejsze. Wybierz ścieżkę, którą sam chciałbyś podążać. Ten wybór powie wiele o Twojej osobowości i o tym, co może przynieść przyszłość.

Techniki projekcyjne – Psychologia wciąż fascynuje ludzi. Jednym z ciekawszych zagadnień są techniki projekcyjne wprowadzone do nauki przez Zygmunta Freuda. Według zwolenników tych teorii, po analizie danego obrazka eksperci są w stanie dużo powiedzieć o naszej osobowości.

— Rozwiązanie —

Która z dróg najbardziej pasowała do Ciebie?

#1 – ścieżka pierwsza
Podobają Ci się rzeczy osobliwe, wymyślne i fantazyjne, ale też delikatne – właśnie takie, jak kwiaty na tej fotografii. Tylko na tym zdjęciu widać ścieżkę, wzdłuż której znajduje się kwiecista polana. Kwiaty reprezentują spokój i harmonię, które uważasz za szczególnie ważne. Jesteś osobą życzliwą, masz łagodne usposobienie. Ludzie Cię lubią, bo stwarzasz wokół siebie przyjemną aurę. Masz przed sobą świetlaną przyszłość – równie piękną, jak las na zdjęciu #1.
#2 – ścieżka druga
Jesteś osobą odważną. To jedyna ścieżka, której końca nie widać – wszystkie inne dokądś prowadzą, ale na tym zdjęciu widoczne są tylko kamienne stopnie. Zdjęcie jest zagadkowe; ma w sobie tajemnicę, która Cię pociąga. Pójście w nieznanym kierunku jest ryzykowne, ale stwarza perspektywy wspaniałej przygody. Jesteś osobą lubiącą wyzwania. Twoja przyszłość jest nieco tajemnicza, ale zapowiada się pozytywnie. Pracowitość przyniesie Ci wiele korzyści.
#3 – ścieżka trzecia
Najcięższa, najbardziej dzika ze ścieżek. Wygląda na rzadko odwiedzaną, wiec lubisz wyzwania, ale także cenisz sobie samotność. Jest kręta, co świadczy o tym, że lubisz w życiu próbować czegoś nowego. Lubisz też kontakt z naturą. Na zdjęciu nie widać, dokąd prowadzi ścieżka – jej zakręt jest zbyt ostry. Oznacza to, że w przyszłości czeka Cię bardzo ważna decyzja.
#4 – ścieżka czwarta
Wybrałeś ścieżkę skrytą pod pięknym okapem drzewostanu. Korony drzew rzadko układają się w taki sposób. Jesteś typem marzyciela i często masz głowę w chmurach. Piękno i tradycja są dla Ciebie ważne. Ścieżka na zdjęciu jest prosta i jasna, jak Twoja przyszłość. Na ścieżce Twojego życia nie widać większych, nieprzewidzianych przeszkód
#5 – ścieżka piąta
To zdjęcie urzekło Cię kolorami. Lubisz patrzeć, jak zmieniają się pory roku oraz barwa liści. Jesteś osobą spokojną, wrażliwą, ale lubisz zmiany. Ścieżka #5 jest kręta, co oznacza, że w Twoim życiu dojdzie do kilku poważnych zmian. Być może staniesz przed trudną decyzją.
#6 – ścieżka szósta
Twój wybór to najmroczniejsza ze ścieżek. Mgła stanowi tajemnicę. Ty również jesteś osobą zagadkową. Wolisz trzymać się na uboczu. Jesteś też osobą praktyczną, ale rozważną, twardo stąpasz po ziemi. Lubisz spędzać czas sam na sam ze swoimi myślami. Zdjęcie #6 jest mroczne, ale na końcu ścieżki widać światło. Trzymaj się tego światła, a dojdziesz do celu. Nawet jeśli Twoja obecna sytuacja wygląda ponuro, na końcu wszystko będzie dobrze.
Źródło:
lolmania.eu

Dodaj komentarz