fbpx

Policjantka uspokoiła bijące się nastolatki – tańcem

Kobieta wezwana do bijących się nastolatek, uspokoiła je w nietypowy sposób. Policjantka, która chce pozostać anonimowa, została wezwana na interwencję. Kiedy dotarła na miejsce zdarzenia, zobaczyła grupę agresywnych nastolatek.

Zamiast używać siły, funkcjonariuszka, postanowiła wyzwać je do tańca. Jedna z dziewczyn, 17-letnia Aaliyah Taylor podjęła wyzwanie.

Nagranie z całego zdarzenia stało się bardzo popularne. Szefowa policji w Dystrykcie Columbia tłumaczy, że pomysł przyniósł oczekiwany efekt. Nastolatki przestały się bić i uspokoiły się. Taniec spodobał się nie tylko internautom, ale i samej Aaliyah. – „Nie wszyscy gliniarze są źli” – powiedziała w wywiadzie.

„Zamiast z nami walczyć, próbowała zrobić coś zabawnego. Nigdy nie myślałam, że gliniarze są tacy fajni” – dodała 17-latka. Taniec funkcjonariuszki został uwieczniony na Facebooku oraz w serwisie YouTube. Internauci obejrzeli go już prawie pół miliona razy, chętnie go też komentują. „Policjantka użyła swojego człowieczeństwa, by rozładować napiętą sytuację. I udało się” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Źródło: buzzfeed.com

Dodaj komentarz