fbpx

Kelnerka zapłaciła rachunek za chorego na raka

 

17-letnia Daniela Bossi dorabia do kieszonkowego w lokalnej pizzerii. W czwartek bar odwiedził Rick Lewallen z żoną Annette. Bossi zna rodzinę Ricka od lat. Chodzi do szkoły z jego córkami, a jej siostra przyjaźni się z jedną z nich. Daniela wiedziała, że mężczyzna od kwietnia walczy z rakiem mózgu. Postanowiła zapłacić jego rachunek, by okazać mu wsparcie i podnieść go na duchu.

3“Za podjęcie największej walki… ja stawiam. Z wielka miłością – Brother’s Pizza

To było coś bardzo małego. Nie sądziłam, że to jakaś duża sprawa – tłumaczy skromnie Bossi. Dodaje, że miała normalnie przyjąć od małżonków pieniądze, jednak gdy zorientowała się, że jej napiwków wystarczy na pokrycie rachunku, postanowiła to zrobić. – Nie wiedziałem, dlaczego to zrobiła, ale jej gest był niesamowity – wyznaje w wywiadzie dla lokalnej telewizji Rick Lewallen.

– Byłam cała we łzach – dodaje jego żona. Żona Ricka, Annette Palaypay-Lewallen umieściła wywiad na swoim Facebooku. “Dowód na to, że dobroć istnieje na świecie. Daniela dajesz świetny przykład młodym ludziom i w ogóle wszystkim ludziom” – pisze kobieta w poście.

Małżeństwo chciało oddać dziewczynie pieniądze, jednak ta nie chciała ich przyjąć.

1

Źródło: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz