fbpx

Ul płynący miodem

 

flow hive stuart cedar anderson 1.jpg.662x0 q70 crop scale

Flow™ jest najważniejszym odkryciem w pszczelarstwie od 1852 roku, który pozwala na zbieranie miodu bez otwierania ula. Oczywiście pszczelarstwo to coś więcej niż zbieranie miodu, ale taka innowacja jest marzeniem każdego pszczelarza…

Wystarczy odkręcić kurek i obserwować jak czysty, świeży miód spływa prosto z ula do słoika. Bez bałaganu, zamieszania, bez drogiego sprzętu i bez zakłócania życia pszczół.
To rewolucja. Można w każdej chwili zajrzeć do ula, sprawdzić kiedy miód jest gotowy i zebrać go w łagodny sposób.
Dzięki Flow przy zbiorze miodu nie musisz ciężko pracować. Nie przejmuj się jednak, nie odbieramy ci całej zabawy. Nadal musisz używać dymu i odzieży pszczelarskiej, aby wykonywać wszystkie inne czynności, pozwalające utrzymać zdrowie pszczół.

honey 5

Jeśli jesteś początkującym pszczelarzem witaj w niesamowitym świecie pszczół. To satysfakcjonująca i bardzo radosna podróż. Pszczoły są wspaniałymi istotami i najbardziej doświadczeni pszczelarze bez przerwy czegoś się uczą.
System Flow minimalne zakłóca życie pszczół i ogranicza ich stres, dzięki czemu pszczoły są zdrowsze.
Obrzeża ramy są przezroczyste, dzięki czemu możesz zaglądać do ula i obserwować jak pszczoły zamieniają nektar w miód. Możesz zobaczyć jak napełnia się każdy plaster. Dzięki temu widzisz też czy rój jest silny. Dzięki nowemu systemowi możesz zebrać więcej miodu. Miód spływa z ula dzięki grawitacji. Nie ma potrzeby filtrowania ani obróbki. Miód jest czysty, bez wosku i super smaczny! Możesz próbować różnych smaków w zależności od sezonu ponieważ zbierasz miód z pojedynczych plastrów. Miód ma wspaniały zapach Powszechnie wiadomo, że nieprzetworzony miód, jedzony bezpośrednio z plastra, ma mocniejszy zapach (miód nie był wystawiony na działanie tlenu).

flow hive stuart and cedar anderson
Pszczoły nieraz reagują agresywnie, gdy otwiera się ul podczas zbierania miodu. Nie jest to problemem na wsi, ale ule w sąsiedztwie innych domów czy na balkonie są często w pobliżu innych ludzi. Pszczoły, ochoczo budujące na ramach Flow, są zwykle mało agresywne, nie muszą się bronić i nie żądlą. W zależności od tego jak bardzo zajęte są zbieraniem nektaru mogą nawet cię nie zauważyć.
Sama słodycz…

ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.

Źródło:indiegogo.com

Dodaj komentarz