fbpx

Wspaniały gest pana młodego podczas ceremonii ślubnej

 

37-letni Diogo Balant oświadczył się swojej ukochanej Nicole, z która się spotykał od trzech lat. Kobieta miała dziecko z pierwszego małżeństwa, mężczyzna pokochał dziewczynkę tak, jak gdyby była to jego córeczka. Diogo przygotował dla 6-letniej Isadory wyjątkową niespodziankę. Podczas ceremonii ślubnej mężczyzna zapytał, czy zostanie jego córką.

To był wyjątkowy moment. Zaskoczona dziewczynka się rozpłakała i rzuciła się w ramiona swojego nowego taty. – Czy zostaniesz moją córeczką na zawsze? – zapytał mężczyzna 6-latkę w trakcie ceremonii ślubnej zakładając na jej palec pierścionek. Mama dziecka, Nicole, dosłownie kilka minut wcześniej również powiedziała swoje “tak”.

Jak podają lokalne media, para spotykała się ze sobą od trzech lat. Diogo od samego początku nawiązał świetny kontakt z córką kobiety i postanowił zostać dla niej prawdziwym ojcem. Kiedy 37-latek przygotowywał się do ślubu, zrozumiał, że poprosić o rękę tylko Nicole to za mało. Isadora również powinna się zgodzić na to, by Diogo stał się częścią ich życia.

Źródło: inside edition

Dodaj komentarz