fbpx

Wzruszające nagranie, na którym ojciec śpiewa kołysankę dla swojej córeczki, obiegło już cały świat

Natalie to przysłowiowa „córeczka tatusia” i to właśnie dumny Ben Moseley – ojciec dziewczynki – umieścił film w Internecie. Mężczyzna śpiewa swojemu dziecku „All Right for Now”, dziewczynka leżąca na gitarze uśmiecha się, a po chwili zapada w błogi sen.

Ben gra w zespole „The Contraband”, razem z przyjaciółmi tworzą muzykę country i blues oraz występują w miejscowych klubach i barach. Heather, żona Bena, wyznała, że udało się namówić męża, żeby nagrał i opublikował chwile spędzone z Natalie. Wedle życzenia ojca, filmy mają zostać pokazane jego córeczce, gdy podrośnie.

Początkowo film przeznaczony był tylko dla przyjaciół oraz rodziny… młody ojciec nie spodziewał się aż takiej liczby wyświetleń – pod opublikowanym nagraniem internauci wyrażają swój zachwyt. Film stał się wyrazem miłości i czułości, pokazuje niezwykłe relacje między ojcem a córką.

Według badań kołysanki mają dobry wpływ na dzieci: pomagają im wyciszyć się, zasnąć i uspokoić. Jak widać, córeczka Heather i Bena jest potwierdzeniem tej tezy.

 

Źródło: pl.aleteia.org  YouTube

Opracowanie: Ilona Dziadek

Dodaj komentarz