fbpx

Ta historia przywróci wam wiarę w ludzi. Klient zostawił kelnerce 1000 dolarów napiwku na operację jej ukochanego psa

Dobrzy ludzie istnieją! Christina Summitt z Clinton w stanie New Jersey miała ogromne szczęście, że spotkała ich na swojej drodze. Dzięki parze nieznajomych uratuje życie swojego ukochanego psa – labradora Tuckera. Christina Summit jest kelnerką i ma charakterystyczny tatuaż na nadgarstku, przedstawiający niewielki odcisk psiej łapki. To on stał się początkiem rozmowy z klientami, która zmieniła życie Christiny i jej psa.

Rozmowa z sympatyczną parą przybrała nieoczekiwany obrót. Zapytana o swojego pupila, Christina wspomniała, że pies połknął kilka godzin wcześniej piłkę. Konieczna była interwencja lekarska. Kiedy klienci stwierdzili, że takie operacje są bardzo drogie, Christina potwierdziła, że usunięcie piłki z brzucha Tuckera będzie kosztowało prawie 3 tysiące dolarów. Ponieważ jednak Tucker jest jej ukochanym psem, kobieta powiedziała, że będzie próbowała zdobyć potrzebne pieniądze – jeśli będzie trzeba, sprzeda nawet samochód.

2

Kiedy na koniec wieczoru para poprosiła o rachunek, Christina wszystko podliczyła i przyniosła im paragon na 80$. Mężczyzna dopisał jednak do rachunku napiwek w wysokości 1000 dolarów i nie przyjmował żadnej odmowy.

Przeznacz te pieniądze na operację psa. Będziemy modlić się za wyzdrowienie Tuckera – powiedział.

Tucker jest już po zabiegu i odpoczywa w domu. Para, która obdarowała Christinę, poprosiła o zachowanie anonimowości.

 

Źródło: http://deser.pl/deser/1,111858,15854401,Ta_historia_przywroci_wam_wiare_w_ludzkosc__Klient.html

Dodaj komentarz