fbpx

Poważnie chory Fabianek spełnił swoje marzenie. Został policjantem

4- letni Fabian zmaga się na co dzień z poważną chorobą, chłopiec marzył o tym, aby być niepokonanym, jak policjant.

– Fabian jest wielkim pasjonatem policyjnej służby i wszystkiego, co jest z nią związane. Jego życzenie postanowili spełnić policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. 30 grudnia wspólnie z bratem i rodzicami gościł w siedzibie podkarpackich policjantów. Było to niezapomniane spotkanie zarówno dla bliźniaków, jak i samych funkcjonariuszy – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Kiedy funkcjonariusze dowiedzieli się o marzeniu chłopca, postanowili je spełnić. Bracia – Fabian i jego bliźniak Sebastian –  30 grudnia wraz z rodzicami odwiedzili podkarpackich policjantów.

– Duże wrażenie na chłopcach zrobił policyjny radiowóz i możliwość wypróbowania całej gamy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dużą frajdę sprawiła im także przejażdżka radiowozem. Obaj z zaciekawieniem słuchali o pracy policjantów i zadawali pytania, które ich nurtują. Czterolatkowie odwiedzili także komendanta wojewódzkiego nadinsp. Henryka Moskwę. Na pamiątkę wizyty otrzymali od niego policyjny zestaw, zabawkowy radiowóz i „mini mundur” – poinformowali podkarpaccy funkcjonariusze.

Dla 4-latka potkanie z policjantami było wielkim przeżyciem oraz spełnieniem marzeń. Tak niewiele było potrzeba by uszczęśliwić chorego chłopca.

 

Dodaj komentarz