fbpx

Co czeka cię w Nowym Roku? Wybierz swoje drzewo i sprawdź!

Jakie zmiany czekają cię w 2022 roku? Wybór drzewa i kolor, które najbardziej przyciągają twoją uwagę wskażą, czego się możesz się spodziewać w najbliższym czasie. Twój wybór pokazuje też, które zmiany podświadomie chcesz wprowadzić w życie.

 

1.Dąb

Optymizm i otwartość na nowe doświadczenia to cechy, które najlepiej cię określają. Nic dziwnego, ze w nowym roku czekają cię pozytywne zmiany. Niezależnie od rezultatów wyborów, dla ciebie szklanka jest zawsze do połowy pełna. Nie bój się chwycić byka za rogi i skierować kroków ku nieznanym obszarom.

 

2.Modrzew

Niezależność i samodzielność, które są twoimi naturalnymi właściwościami mogą poprawić twój status materialny w 2022 r. To będzie doskonały czas, by wydobyć z siebie wrodzoną przedsiębiorczość i pokazać światu artystyczne talenty. Nowy rok będzie sprzyjał osobom kreatywnym i pomysłowym.

 

3.Klon
Jesteś osobą wrażliwą, refleksyjną i świadomą. Rzadko się nudzisz we własnym towarzystwie, cechuje ci głęboka introspekcja i ciekawość siebie. Bardzo możliwe, że w nadchodzącym roku spotkasz kogoś, z kim będziesz rozumieć się bez słów.

 

4.Olcha
Jesteś osobą zrównoważoną, zadaniową i praktyczną. Cechuje cię sumienność i obowiązkowość, natomiast nie lubisz pokazywać innym swoich słabości. Trudno jest ci nawiązywać trwałe relacje z ludźmi – bywasz surowy i wymagający. Rok 2022 może być dla ciebie czasem weryfikacji związków, a także możliwością dopuszczenia i uznania wrażliwej części siebie.

 

5.Mirt

Jesteś osobą silną i niezależną. Lubisz polegać na sobie i wykonywać zadania samodzielnie od początku do końca. Można na tobie polegać – twoje słowa zawsze przekładają się na czyny. Bardzo możliwe, że dzięki wysokiemu zaangażowaniu i sumienności w nowym roku awansujesz lub zmienisz pracę na taką, która przyniesie więcej satysfakcji.

 

6.Śliwa

Lubisz samotność, a intensywne interakcje z ludźmi – choć zwykle czerpiesz z nich radość – mogą na dłuższą metę wyczerpywać. To, o czym powinieneś pamiętać w 2022 r. to zapewnienie sobie właściwej równowagi. Wychodź do ludzi i nawiązuj nowe relacje, ale nie zapominaj o chwili dla siebie. Niech to będzie czas twojej osobistej regeneracji i kontemplacji.

 

7.Lipa

Dużo analizujesz i rozkładasz trudne problemy na czynniki pierwsze. Dzięki temu szybko znajdujesz rozwiązania i odpowiedzi na trudne dylematy. Wrażliwość, która jest twoją naturalną właściwością w połączeniu z analitycznym umysłem czynią z ciebie dobrego obserwatora. W nowym roku może to przysporzyć ci nowych przyjaciół.

 

8.Kasztan

Marzenia i fantazje to twój drugi dom. Lubisz bujać w obłokach i karmić zmysły pięknymi wrażeniami. Rozmowy z tobą zawsze są ekscytujące, bo bazują na silnych emocjach i poruszają tematy sztuki, duchowości i kultury. Jeśli pozwolisz sobie na zachwyt, wkrótce w twoim życiu pojawi się ktoś, dla kogo będziesz inspiracją do głębokiej zmiany.

 

9.Wierzba
Wybrałeś wierzbę? Prawdopodobnie jesteś osobą ekstrawertyczną, która lubi ruch, towarzystwo i działanie. Nadchodzący rok będzie dla ciebie czasem wielu dynamicznych zmian i nowości. To idealny moment, by nareszcie rozwinąć żagle i popłynąć z wiatrem przed siebie.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: f7dobry.com

 

 

 

Dodaj komentarz