fbpx

Modlitwa do Siebie od Louise Hay

Budowę czegokolwiek zawsze trzeba zacząć od pracy nad budowniczym. Pracuj nad miłością i szacunkiem do siebie i innych istot żywych, nad samodyscypliną. Nasączaj świadomość i podświadomość pozytywnymi myślami o sobie i innych, wzmacniającymi i budującymi konstrukcjami myślowymi, które wesprą Cię w Twych przedsięwzięciach, działaniach, potrzebach, marzeniach. Jeżeli chcesz uruchomić swój potencjał, to najlepszym starterem jest osiągnięcie stanu umysłu przepełnionego miłością i szacunkiem do siebie samego i otoczenia. ❤️

„Kocham siebie i dlatego troszczę się o swoje ciało. Z miłością odżywiam je wartościowym pokarmem i napojami. Pielęgnuję je i ubieram, a ono odpowiada mi tryskającym zdrowiem i energią.
Kocham siebie, dlatego zapewniam sobie wygodny dom, który spełnia moje wymagania i w którym przyjemnie jest być. Przepełniam pokoje wibracją miłości, by każdy, kto wchodzi, łącznie ze mną, czuł tę miłość i mógł się nią żywić.
Kocham siebie, dlatego wykonuję pracę, która sprawia mi radość i pozwala na wykorzystanie moich talentów i zdolności twórczych; pracuję z ludźmi i dla ludzi, których kocham i którzy mnie kochają, i zarabiam wystarczająco dobrze.
Kocham siebie, więc zachowuję się przyjaźnie wobec wszystkich ludzi, ponieważ wiem, iż to, co daję, wraca do mnie zwielokrotnione. Do mojego świata przyciągam tylko kochających ludzi, bo oni są odbiciem mnie samego.
Kocham siebie, dlatego wybaczam, całkowicie uwalniam się od przeszłości oraz wszystkich minionych doświadczeń i jestem wolny.
Kocham siebie, więc żyję całkowicie teraźniejszością, doświadczając każdej chwili jako dobrej.
Wiem, że moja przyszłość jest jasna, radosna i bezpieczna, ponieważ jestem ukochanym dzieckiem Wszechświata, Wszechświat zaś z miłością troszczy się o mnie, teraz i zawsze.
Wszystko jest dobre w moim świecie” ❤️

Louise Hay

Opracowanie: Marcin Tokarski

Dodaj komentarz