fbpx

Jeśli chcesz wesprzeć Dobre Wiadomości, możesz zostać patronem

Mamy dla naszych czytelników ważne ogłoszenie.

Wielu z Was pyta, czy można w jakiś sposób wesprzeć finansowo Dobre Wiadomości.

Portal istnieje już ponad 8 lat i chcielibyśmy, aby nadal działał i się rozwijał. Idea, która przyświecała nam podczas jego tworzenia, jest nadal aktualna… może nawet bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze całkiem niedawno nikt w nawet najśmielszych wizjach nie spodziewał się, jak szybko zmieni się świat. Dlatego właśnie teraz ważne jest, żeby dbać i wspierać każdą inicjatywę, która łączy, a nie dzieli, oraz która dodaje nadziei i podnosi na duchu.

Prowadzenie portalu internetowego niesie ze sobą wiele wyzwań. Na Dobre Wiadomości poświęcamy swój czas i serce. Nigdy wcześniej nie prosiliśmy o wsparcie. Ostatnie wydarzenia na sprawiły jednak, że jest ono potrzebne, aby serwis mógł dalej funkcjonować.

Dodatkowe środki pozwoliłyby nam rozwijać ideę Dobrych Wiadomości, oferując jeszcze więcej pozytywnych rzeczy, które moglibyśmy pokazać i opowiedzieć. W przyszłości chcielibyśmy również stworzyć pozytywny kanał TV z Dobrymi Wiadomościami.

Dlatego właśnie pojawiliśmy się na patronite.pl

Zakładając konto na portalu patronite: https://patronite.pl/dobre-wiadomosci możecie przeznaczyć wybraną kwotę na wsparcie naszej działalności. Będzie ona automatycznie, co miesiąc pobierana z Waszego konta i przekazywana na działanie portalu. W każdej chwili możecie zrezygnować. Oczywiście jest też opcja pojedynczego wsparcia, wszystko zależy od Waszej woli i możliwości.

Jak spożytkujemy środki z Waszego wsparcia?

Aktualnie portal przynosi niewielkie dochody, płynące głównie reklam (często irytujących, które chcielibyśmy w znacznym stopniu ograniczyć). Jest to niezbędne minimum, które nie pozwala nam rozwinąć skrzydeł. Obecnie jesteśmy w stanie przygotować zaledwie kilka postów dziennie. Często pracujemy za darmo, część osób wspiera nas wolontariatem.

Z Waszą pomocą chcielibyśmy stać się prawdziwym, ogólnopolskim serwisem informacyjnym, który często uzupełnia i wymienia informacje na stronie, przygotowuje materiały wideo oraz wywiady z ciekawymi ludźmi.

Szczegółowy opis celów znajduje się na naszym profilu patronite: https://patronite.pl/dobre-wiadomosci

Jeśli popierasz to, co robimy, możesz nam bardzo pomóc w rozwijaniu portalu. Nawet symboliczne kwoty mogą sprawić wielkie rzeczy. Docenimy każdy gest pomocy. 🙂

 

Dodaj komentarz