fbpx

Prosta prawda o Prawie Przyciągania

We Wszechświecie istnieje wiele prostych, niewzruszonych wzorców, którymi nieprzerwanie płynie energia i świadomość. Jednym z tych wzorców jest właśnie Prawo Przyciągania. Działa ono idealnie – za każdym razem. Mówi po prostu – Otrzymasz to, na czym skupiasz swoją uwagę. Jasno, zwięźle i prosto. Być może jeszcze ważniejsze jest, że ponieważ to Prawo Uniwersalne, tym samym nie popełnia błędów. Daje ci to, na czym spoczywa twoja uwaga, za każdym razem, bez wyjątków. Prawo Przyciągania jest podstawą wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyłeś i jest kluczem do wszystkich twoich przyszłych kreacji.

energy-blast-wallpaper-yqqod
Istnieje jednak parę rzeczy, o których warto wiedzieć, zanim wyrazisz swoją kolejną prośbę.
• Wszechświat cię uwielbia i chce tylko tego, co dla ciebie najlepsze.
• Ponieważ jesteś twórczym bytem i posiadasz wolną wolę, Wszechświat nie będzie ci przeszkadzał ani zgadywał powodów, dla których tworzysz.
• Wszechświat dostarczy ci dokładnie tego, o co prosisz. Jednak, nie rozumie słów. Nie rozumie „proszę” i „dziękuję” po angielsku, ani po francusku, ani w żadnym innym języku. Wszechświat rozumie twoje proszenie czy twoją intencję poprzez to jak aranżujesz i utrzymujesz swoje wibracje, świadomie albo nieświadomie. Innymi słowy, wibracja i energia, którą posiadasz i ucieleśniasz jest tym, na co dostaniesz odpowiedź.
• Wszechświat nie rozumie „po prostu daj mi dobre rzeczy”. Wszechświat dostarczy ci tego, na czym skupiasz swoje myśli i emocje. Jeśli wzmacniasz swoje myśli i przekonania ładunkiem emocji (negatywnym lub pozytywnym), otrzymasz więcej tego samego w szybszy i konkretny sposób. Ładunek emocjonalny jest paliwem, które manifestuje twoje myśli i intencje.

Jonathan-Leung_Fish-Startails_Flickr_CC-2.0-1000x500
To bardzo ważne, aby zrozumieć te punkty. Czy budzisz się i wibrujesz Och! To będzie wspaniały dzień. Czy też witasz Wszechświat wibracją – Kolejny cholerny dzień. Coś jest ze mną nie w porządku, nie zasługuję, nie jestem dość dobry. Nie cierpię swojej pracy. Ponieważ, pamiętaj – to jakie masz myśli, emocje i przekonania, tak widzi cię Wszechświat i to daje ci w każdej jednej sekundzie dnia. Nawet jeśli głośno krzyczysz – Wszechświecie, chcę nosić ładne, luksusowe ubrania w dobrym gatunku… ale twoje myśli, emocje i przekonania mówią – Nie mam dość pieniędzy, jestem za gruba. Nie zasługuję na ładne rzeczy. Zawsze coś na siebie rozleję i się ubrudzę. Jestem takim flejtuchem. Czy widzisz sprzeczność w wibracjach?
Nie jestem w porządku i nie zasługuję nie tworzą zbyt wiele przestrzeni ani miejsca na to, żeby dostać to, co krzyczą twoje słowa.

law-of-attraction-karma
Dlatego warto pamiętać że zmiana tego jak się czujesz, zmienia wszystko…

Zmiana - jak sie czujesz
Fragment pochodzi z książki Jima Selfa i Roxane Burtnet – Zmiana – co to znaczy, że trzeci wymiar odchodzi, wydanej przez Wydawnictwo Biały Wiatr (2015) www.bialywiatr.com

 

Dodaj komentarz