fbpx

Jedyna taka miss

12998406_1082735278457596_4081117521083317133_o

Ma 20 lat, pochodzi z Kosiny na Podkarpaciu i w tym roku zdecydowała się podjąć kolejne wyzwanie w swoim życiu – udział w wyborach Miss Polski na wózku. Wioletta Czyjt, bo o niej mowa, to pełna życia kobieta, która, pomimo przeciwności losu, swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia chce zarażać innych.

Wybory Miss Polski na wózku 2016 organizowane są przez fundację Jedyna Taka. Gala finałowa, na której zostanie przyznany tytuł i nagrody, odbędzie się 16 lipca w Amfiteatrze Warszawa Bemowo. Pierwszy etap konkursu, w którym na swoje kandydatki można oddawać głosy za pośrednictwem SMS i drogą mailową potrwa do końca maja. W drugim etapie dwanaście wybranych pań weźmie udział w Warsztatach Miss.

Paulina Chmiel : Jaki jest Pani cel, dlaczego zdecydowała się Pani wziąć udział w wyborach?

Wioletta Czyjt : Moim celem jest stawianie przed sobą ciągle nowych wyzwań i dążenie do ich realizacji. Mimo, że po drodze spotyka mnie wiele przeciwności losu, z mojej twarzy nigdy nie znika uśmiech i zawsze staram się zarażać moją pozytywną energią innych. Udział w wyborach jest jednym z moich nowych doświadczeń. Chciałabym dzięki niemu uzyskać większą pewność siebie, ale także dodać jej innym kobietom na wózkach.

Czytaj więcej na lancut.gada.pl

Autorka tekstu i wywiadu – Paulina Chmiel

Foto: Natalia Jaszek Foto LOOK

Dodaj komentarz