fbpx

Gdy skończyła 105 lat, miała tylko jedno urodzinowe życzenie – „strażaka z tatuażami”

0

Pomysłowość seniorki, jak podkreślają jej bliscy, nie ma granic. 105 letnia Ivena Smailes z Crawcrook w Wielkiej Brytanii zawsze wie czego chce, tym razem jej życzeniem był przystojny strażak z tatuażami, który przyniósłby jej ciasto urodzinowe.

Jej życzenie zostało spełnione, w momencie kiedy w jej oknie na trzecim piętrze pojawił się oficer straży, z ciastem biszkoptowym w ręku.

 

„Ivena jest z nami od trzech lat, codziennie rozwesela nas swoim fantastycznym poczuciem humoru, tylko spójrzcie na jej dzisiejszą imprezę urodzinową” – mówi pracownica domu opieki, Debra Carter.

„Na jej liście marzeń w tym roku znalazł się strażak z tatuażami, który przyniósłby jej urodzinowe ciasto. Zapytaliśmy w jednym z posterunków straży, odpowiedź była fantastyczna, strażacy sprzeczali się, kto ma wejść po drabinie i dostarczyć tort.”

W końcu cała załoga pojawiła się na przyjęciu.

2

“Można śmiało powiedzieć że jubilatka, urodzona w 1911 roku, świetnie się bawiła. Patrząc na nią trudno uwierzyć że ma 105 lat, ma fantastyczne poczucie humoru, dziś zrobiła sobie nawet pierwsze selfie.” – powiedział Debra.

3

Ciocia Ivy, jak mówią na nią krewni i znajomi, co roku wymyśla podobne urodzinowe życzenia. Wszystkie są na jej liście rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią.

 

 

Źródło: metro.co.uk

Dodaj komentarz