fbpx

Zakochał się w niej, kiedy miała 9 lat, po 84 latach nadal są razem

Niektórzy sądzą, że miłość jest największą siłą we wszechświecie,  historia tej niesamowitej pary jest na to najlepszym przykładem. Mężczyzna zakochał się w kobiecie, kiedy ona miała 9 lat. Po 84 latach nadal są razem i się kochają.

Kiedy Thomas Howard był małym chłopcem, jego rodzina przeprowadziła się w nowe miejsce. Okazało się, że zamieszkał niedaleko swojej miłości życia – Ireny.

„Miałem jedynie 9 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Irenę. Pomyślałem: co za cudowna dziewczyna, będzie moja” – powiedział Thomas.

Nie minęło dużo czasu, kiedy nastolatkowie zaprzyjaźnili się. Od tamtej chwili spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, pracując razem w parku czy też trzymając się za ręce, na tyłach kina. Thomas przyjaźnił się również z bratem Ireny, ale to ona była zawsze na pierwszym miejscu.

Od 1931 roku para spędzała ze sobą każdą chwilę, aż do 1941 roku, kiedy zostali rozdzieleni. 19-letni wówczas Thomas został zmuszony do walki na froncie w II wojnie światowej. Na szczęście bezpiecznie wrócił do domu. W tym roku obchodzili 70. rocznicę ślubu.

Na pytanie ot to, co trzyma ich razem odpowiada:

„Kiedy byłem chłopcem, nauczono minie szacunku dla kobiet, gdy mijałem nauczycielkę na ulicy zdejmowałem kapelusz i kłaniałem się, inaczej byłyby kłopoty” – uśmiecha się Thomas.

„Zawsze szanowałem Irenę- była moją linią życia. Czasem były między nami różnice zdań, ale pod koniec dnia zawsze dochodziliśmy do porozumienia”

„Przez te wszystkie lata ciągle jesteśmy w sobie zakochani. Ciągle ją mam i jestem z niej dumny. Jeśli miałbym szansę żyć jeszcze raz, poślubiłbym ją ponownie.”

Źródło: redbookmag.com

3 thoughts on “Zakochał się w niej, kiedy miała 9 lat, po 84 latach nadal są razem

Dodaj komentarz