fbpx

Szef w przebraniu poszedł do jednej ze swoich kawiarni – to co usłyszał od pracownicy kompletnie zmieniło jego plany

Deanna jest matką dwójki dzieci i pracuje w kawiarni The Coffee Bean and Tea Leaf. Jej życie nie jest łatwe, jednak praca ta pozwala jej zapewnić dzieciom godne życie. Pewnego dnia wszystko się zmieniło, gdy została poproszona o przeszkolenie nowego pracownika.

Deanna nie miała pojęcia, że nowym pracownikiem jest nikt inny jak kierownik generalny sieci kawiarni biorący udział w programie Szef jak Szpieg. Przebrany chciał zobaczyć jak funkcjonują poszczególne franczyzy na co dzień, poznać zachowanie pracowników i ogólną atmosferę.

John Fuller w przebraniu zaczął pierwszy dzień w nowej pracy, Deanna miała go przeszkolić. John starał zachowywać się jak najgorzej, chciał sprowokować kobietę. Deanna była jednak bardzo cierpliwa i starała mu się pomóc najlepiej jak potrafiła. Zachowywała się bardzo profesjonalnie, zawsze spokojna, ciepła, pomocna, cierpliwa i uśmiechnięta.

Po kilku godzinach wspólnej pracy, rozmawiając z Johnem, wyjawiła mu, że ciężko jej wiązać koniec z końcem będąc samotną matką z dwójką dzieci. Niedawno zmarł jej ojciec, który pomagał jej w płaceniu rachunków. Ponadto kobieta dowiedziała się niedawno, że ma na raka wątroby.

Po usłyszeniu historii Deanny kierownik porzucił przebranie i wyjawił jej kim naprawdę jest. Poruszony odwagą i zaangażowaniem kobiety zaoferował jej 20 tys. dolarów, żeby zapłacić za jej studia oraz kolejne 40 tys. na studia jej dzieci.

Źródło: monstersandcritics.com,

One thought on “Szef w przebraniu poszedł do jednej ze swoich kawiarni – to co usłyszał od pracownicy kompletnie zmieniło jego plany

  • 5 grudnia 2018 at 19:46
    Permalink

    To jest przykład godny naśladowania 🙂

    Reply

Dodaj komentarz