fbpx

Rewolucyjne plastry z marihuaną skutecznym lekiem na fibromialgię i neuropatię cukrzycową

 

Firma Cannabis Science koncentrująca się na uzdrawiających właściwościach konopii, stworzyła efektywny plaster, który łagodzi symptomy fibromialgii i neuropatii cukrzycowej.

Nowe odkrycie stawia marihuanę w zupełnie nowym świetle, zmieniając negatywną reputację którą cieszyła się ona dotychczas.

Plastry z marihuaną są niczym innym jak plastrami przezskórnymi, które uwalniają ,,dobry towar” do skóry, po czym substancja wędruje do krwioobiegu.

Cudowne plastry uśmierzają nerwobóle spowodowane fibromialgią i cukrzycą. Eksperci tej firmy wyjaśniają, że kontrolowane dawki nie są w stanie zaszkodzić organizmowi, czy też powodować jakichkolwiek skutków ubocznych.

Firma zapewnia swoich klientów, że  plastry są w stanie uleczyć każdą zainfekowaną część ciała. Metody transdermalne (przezskórne) mają zdecydowanie lepsze działanie niż leczenie środkami podawanymi miejscowo, doustnie, domięśniowo, czy dożylnie.

Zastosowanie plastrów gwarantuje pacjentom odpowiednią dawkę leczniczych substancji.

Mogą one być podawane poprzez przepuszczalną membranę, która zapewnia całkowite wchłonięcie substancji, lub za pomocą cienkich warstw  rozpuszczających się na skórze. Warstwy te wypełnione są silnym ekstraktem kanabinoidowym, który, docierając do  ośrodkowego układu nerwowego, uwalnia nas od bólu.

W konopiach występują różne typy kanabinoidów, m. in. THC – najważniejszy z nich, i nie mniej istotny CBD, który posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Prezes firmy Nauka o Marihuanie, Raymond C. Dabney, przekonuje, że ich produkt stanowi zaledwie wierzchołek góry lodowej w perspektywie pełnego potencjału odkrycia  i przyszłych osiągnięć w tej dziedzinie.

 

 

Źródło: healthyfoodhouse.com

Tłumaczenie: Weronika Szeliga

Dodaj komentarz