fbpx

Kobieta nosiła pierścionek zaręczynowy przez cały rok, nawet o tym nie wiedząc

Pochodzący z Australii Terry może pochwalić się jednym z najbardziej kreatywnych pomysłów na oświadczyny. Mężczyzna poznał swoją wybrankę ponad 2,5 roku wcześniej, ale dokładnie rok temu zdecydował, że poprosi ją, aby została jego zoną. Ale ten spryciarz nie zrobił tego od razu…

Terry i Anna zaręczyli się po dwóch i pół rocznym związku – były to niezwykłe oświadczyny. Po pół toku znajomości australijska para zorientowała się, że są dla siebie stworzeni, chłopak na ich pierwszą wspólną rocznicę przygotował prezent – ręcznie wykonany naszyjnik.


Prezent bardzo przypadł jej do gustu.


Anna nosiła go prawie każdego dnia – cały czas nieświadoma, co przygotował jej “podstępny” chłopak.


Wewnątrz wisiorka czekała na nią życiowa niespodzianka, którą Terry starannie ukrył i trzymał przez cały rok w tajemnicy.

Kiedy przyszedł właściwy moment, Terry rozłamał go nożem i zrobił to, co zaplanował ponad 12 miesięcy temu.


Anna była zaszokowana propozycją, a bardziej jej formą. Zapytała go, niemal krzycząc – “Był tam cały czas? Mógłbym to przecież zgubić, ty wariacie”


Propozycja zaręczynowa miała miejsce podczas ich wspólnej wycieczki do Szkocji, w jaskini Smoo Cave, “smoo” znaczy w starym języku nordyckim “ukryty”.

Trzeba przyznać, że chłopak wykazał się nie lada pomysłem i jeszcze większą cierpliwością.

Terry po wręczeniu naszyjnika robił przy każdej możliwej okazji zdjęcia swojej wybrance, zmontował to jako film i wrzucił na Youtube.

Źródło: good-news.center

Dodaj komentarz