fbpx

Oto jak nastolatka odnawia swój zapuszczony pokój w akademiku

Skylar Bantz jest nastolatką, która podobnie jak wielu innych w jej wieku, nie mogła się doczekać wyprowadzki z domu i rozpoczęcia nauki w college’u. Ale jej pierwsze wrażenie na Uniwersytecie w stanie Texas, było bardzo kiepskie. Kiedy Skylar i jej mama otworzyły drzwi 50 letniego pokoju w akademiku, zastały bardzo przygnębiający widok.

Farba odpadała ze ścian, sufit był mocno przebarwiony, podłoga z winylu była także obrzydliwa i stara, a meble – dwa pojedyncze łóżka i biurko – były niczym innym jak tylko inspiracją.

Prawdziwy dramat był dopiero wtedy, gdy Skylar i jej współlokatorka Adeline Vela próbowały pomieścić swoje rzeczy… Dziewczyny postanowiły, że muszą coś zrobić z tym pomieszczeniem.

Z pomocą znajomych spędzili 20 godzin nad remontem.

Łóżka umieścili na górze, aby zwiększyć przestrzeń życiową i zapewnić sobie miejsce na wszystkie swoje rzeczy. Szafki na ubrania, telewizor, drukarka i ekspres do kawy – wszystko teraz się pomieściło bez problemu, a ich ponury pokój zamienił się w coś pięknego.

„Wszyscy staraliśmy się, aby przestrzeń dla dziewcząt była bardzo wygodna i przyjemna w nauce. Remont może odgrywać naprawdę dużą rolę w postrzeganiu studiów i przebywania poza domem.” – powiedziała matka Skylar.
Dodaj komentarz