fbpx

Kobieta przez całą noc tańczyła z nieznajomymi, po tym jak spóźniła się na lot i utknęła na lotnisku

Kiedy przegapiłam swój lot, nie sądziłam że może to być całkiem radosne doświadczenie. Byłam marudna i rozdrażniona, przytłaczała mnie atmosfera w której musiałam spędzić kilka kolejnych godzin, w oczekiwaniu aż linie lotnicze wcisną mnie  na kolejny dostępny przelot.

Zakładam że większość ludzi zareagowałaby podobnie na sytuacje, w której utknęli by na lotnisku na całą noc.

Ale Mahshid Mazooji nie jest  taka jak “większość ludzi”.

Podczas podróży Mahshid nie udało się zdążyć na przesiadkę na lotnisku Charlotte Douglas w Północnej Karolinie. Zamiast siedzieć, złościć się na niedogodności, zdecydowała się wykorzystać swój czas najlepiej jak może.

Dla Mahshid oznaczało to zorganizowanie improwizowanej imprezy tanecznej z udziałem pracowników obsługi i innych pasażerów, którzy również nocowali na lotnisku.

Wesoła podróżniczka nakręciła z całej przygody materiał wideo, który później zmontowała w teledysk do piosenki  Lionela Richie “All Night Long”. Nagranie bardzo szybko stało się popularne, osiągając ponad 2 miliony odsłon.

Nie zdążyłam na lot łączący w Charlotte i nie chciałam siedzieć z tego powodu w gniewie przez całą noc, więc zamiast tego zrobiłam to, co mnie najbardziej ucieszyło…! Och, a po drodze poznałam wspaniałych przyjaciół! Dziękuję za „zatańczenie waszych kłopotów”! – napisała Mahshid pod swoim filmem.

Nawet sam Lionel Richie został porwany przez jej  teledysk, udostępniając go na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

HAHA! Wygląda ze można spędzić fajnie czas czekając na lotnisku.  Twój Moonwalk robi naprawdę niesamowite wrażenie” – napisał piosenkarz.

Źródło: good-news.center

Dodaj komentarz