fbpx

Wzięła ślub w sukni, w której 55 lat wcześniej wyszła za mąż jej babcia

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Jordyn Cleverly na swój ślub zdecydowała się założyć suknię, w której 55 lat wcześniej do ołtarza szła jej babcia.

W 1962 roku babcia Jordyn, Penny Jensen, powiedziała sakramentalne „tak” w klasycznej koronkowej sukni z podkreśloną talią i długimi rękawami. Jej wnuczka bez wiedzy babci zdecydowała się na własny ślub założyć jej suknię. Reakcja obu kobiet wzrusza internautów.

Jordyn Cleverly chciała zrobić niespodziankę babci i nie mówiła jej wcześniej o swoim pomyśle. Postanowiła jednak spotkać się z krewną przed uroczystością zaślubin, by obie miały czas na wzruszenia i spokojne ochłonięcie z emocji. Babcia Jordyn od wielu lat jest wdową, jej mąż zmarł przed urodzinami wnuczki. Cleverly bała się, że widok jej w sukni ślubnej babci, może obudzić w kobiecie dawne wspomnienia.

W wywiadach przyznała, że moment, gdy babcia zobaczyła ją w swojej sukni ślubnej, był jak emocjonalny rollercoaster. Fotografka, która w trakcie spotkania robiła kobietom zdjęcia, również nie mogła ukryć swoich emocji i uroniła sporo łez.

Jordyn Cleverly zdradziła, że wzruszona babcia wyszeptała jej, jak bardzo cieszy się z faktu, że obie mogły włożyć na ślub tę sama suknię i obie wyszły w niej za mąż za swoje pierwsze nastoletnie miłości.

Źródło: facebook.com/kortneyjphoto, instagram.com/sincerelyjordyn/

 

Dodaj komentarz