fbpx

Otwarto pierwszy w Polsce salon profesjonalnego przytulania

Na polski rynek trafiła niespotykana wcześniej usługa – profesjonalne przytulanie. Już teraz w Warszawie można umówić się na wizytę w salonie profesjonalnego przytulania. U podstaw przedsięwzięcia leżą naukowe dowody – dobroczynny wpływ przytulania na nasze zdrowie i samopoczucie.

Gdy za oknem panuje szarość i jesienna słota, a do spadku energii przyczyniają się też krótkie dni i brak słońca, szukamy różnych sposobów na poprawienie sobie nastroju. Doniesienia naukowców mówią, że jednym z niezawodnych sposobów na poprawę naszej kondycji psychicznej i fizycznej jest przytulanie. Dlaczego więc nie skorzystać z relaksującej sesji przytulania u specjalisty?

Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska – założycielki salonu profesjonalnego przytulania “przytulanie.pl” postanowiły przeszczepić na polski rynek usługę, która z powodzeniem funkcjonuje w takich krajach jak USA czy Wielka Brytania. Są przekonane, że także u nas istnieje ogromne zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego przytulania, gdyż powszechnie cierpimy na niedobór czystego, ludzkiego dotyku, ciepła i bliskości pozbawionej konotacji seksualnych. Usługa skierowana jest nie tylko do singli czy osób samotnych, ale także tych, które pozostają w związkach i po prostu chcą korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą sesja profesjonalnego przytulania.

“W kodeksie naszych zasad na pierwszym miejscu znajduje się wzajemny szacunek i otwartość na emocje drugiego człowieka. W takich warunkach spotkanie z “przytulaczem” daje poczucie harmonii, relaksu i uspokojenia.” – mówi Magdalena Fiałkowska.

“Robimy wszystko, aby dać klientom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Przed sesją rozmawiamy, rozwiewamy wątpliwości, cierpliwie tłumaczymy, na czym polega nasza usługa. Dostosowujemy sesję do potrzeb osób, które nas odwiedzają, zależy nam, żeby czuły się tu po prostu dobrze.” – dodaje Sylwia Kalinowska.

Na czym to polega?

Spotkania odbywają się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, w kojącej, relaksującej atmosferze. Podczas sesji, która trwa od 30 minut nawet do kilku godzin, klient znajduje się pod opieką profesjonalnego “przytulacza”.  Przytulanie ma charakter platoniczny, jest pozbawione erotyki, klient i personel cały czas pozostają w ubraniu. Na spotkaniach zaspokajana jest potrzeba bliskości, akceptacji i czystego dotyku z drugim człowiekiem. To naturalna część naszego człowieczeństwa.

Jakie korzyści?

Przytulanie poprawia samopoczucie, pomaga  przezwyciężać negatywne emocje, zwiększa samoocenę i poczucie bezpieczeństwa, stanowi niezastąpioną broń w walce ze stresem. Badania naukowe dowodzą, że przytulanie ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Podczas przytulania organizm wytwarza oksytocynę, która ma właściwości relaksujące, obniża poziom napięcia i lęku. Przytulanie poprawia także działanie systemu nerwowego i odpornościowego, pozytywnie wpływa na pracę serca oraz reguluje ciśnienie krwi.

Praca marzeń?

Otwarcie salonu profesjonalnego przytulania to dla niektórych także szansa na pracę w zawodzie marzeń. Poszukiwane są osoby z powołaniem do platonicznego, przyjacielskiego przytulania, charakteryzujące się wysokim poziomem empatii i umiejętności interpersonalnych, a jednocześnie gotowe włożyć wysiłek w przejście szkolenia i specjalistycznego treningu.

Źródło: przytulanie.pl

3 thoughts on “Otwarto pierwszy w Polsce salon profesjonalnego przytulania

 • 31 października 2017 at 14:38
  Permalink

  Ciekawe ile zarabiają 😀

  Reply
 • 8 grudnia 2023 at 11:10
  Permalink

  Przytulanie za pieniądze to jak tzw. miłość za pieniądze. Ja przytulę każdego serdecznie i za darmo.

  Reply

Dodaj komentarz