fbpx

Warszawiak zrobił zdjęcia bezdomnego z policją. Godne podziwu zachowanie funkcjonariuszki

“Czekam na tramwaj. Przystanek Ratusz Arsenał. Widzę, że do opatulonego żulika z siwą brodą, który stoi obok mnie, podchodzi patrol policji. Niby klasyk” – napisał na Facebooku Michał Nobis. Sprawa nie była jednak klasyczna.

Fotografie Michała szybko obiegły media społecznościowe – pokazują patrol policji rozmawiający z bezdomnym. Można pomyśleć, że zaraz wlepi mu mandat albo wciągnie do furgonetki. Tymczasem, nie dzieje się ani jedno ani drugie. “Policjantka (…) podaje mężczyźnie foliową torebkę z bananem, pomidorami i kanapką w środku” – czytamy. Michał przyznaje, że “jest w ciężkim szoku”, dlatego podchodzi do obdarowanego i jeszcze dopytuje. Odpowiedź wbija go w ziemię.

Jak się okazało, funkcjonariuszka stołecznej policji doskonale zna bezdomnego ze zdjęcia. Ten przyznał, że regularnie pomaga jemu i innym w podobnej, trudnej sytuacji. Internauci nie kryją zachwytu, post Michała publikuje u siebie Filip Chajzer. “Scena robi niesamowite wrażenie. Polska Policja, proszę doceńcie ten mały/WIELKI gest. Ta Pani robi lepszą robotę niż wszyscy rzecznicy świata. Zawsze trzeba być człowiekiem” – komentuje dziennikarz.

 

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Foto: Michał Nobis

7 thoughts on “Warszawiak zrobił zdjęcia bezdomnego z policją. Godne podziwu zachowanie funkcjonariuszki

 • 6 grudnia 2017 at 11:22
  Permalink

  Raz po raz też daje bezdomnemu coś do jedzenia co mam pod ręką, myślę że robi tak setki tysięcy ludzi z polski a jakoś mi nie robią zdjęć i się nie zachwycają. Psim obowiązkiem policjanta jest pomagać obywatelom bo to ślubował, w tym kraju jednak jeśli jeden na 1000 zrobi coś dobrego to się o tym trąbi, a kiedy policja skatuje kolejnego bezbronnego człowieka to się to zataja.

  Reply
  • 6 grudnia 2017 at 13:05
   Permalink

   W treści przysięgi jest wzmianka o służeniu narodowi, a nie o pomaganiu jednostce. Pytanie, co jest dobre dla narodu? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Być może lepiej dla narodu jest zakatować bezbronnego bandytę?

   Reply
  • 6 grudnia 2017 at 13:43
   Permalink

   Ale jak policjant pomoże i ktoś zrobi zdjęcie to gównoburza ?
   Idź, człowieku, kup dużą ilośc maści na ból d****

   Reply
 • 6 grudnia 2017 at 11:57
  Permalink

  no sory, ale to jest normalne w moim swiecie, ze sie pomaga potrzebujacym, a nie kolo z internetu sie podniecil ze ktos komus pomogl ? dla mnie to zalosne. Kiedys pomoganie bylo normalnie teraz jest modne. Jedna policjantka i jej mile zachowanie wobec bezdomnego nie naprawi tego jaka policja rzeczywiscie jest. Ile osob w tym roku zginelo na przesluchaniach ? dziekuje bez odbioru

  Reply
  • 6 grudnia 2017 at 13:07
   Permalink

   Kiedy pomaganie było normalne i jakie masz na to dowody? Co jest złego w pomaganiu dla mody? Czy liczą się motywy, czy skutki działań?

   Reply
   • 11 grudnia 2017 at 11:50
    Permalink

    w twoim zjebanym swiecie nigdy

    Reply
  • 6 grudnia 2017 at 13:44
   Permalink

   Więcej umrze na raka od czytania takich komentarzy.

   Reply

Dodaj komentarz