fbpx

Najpiękniejsza restauracja świata znajduje się w Polsce

Wrocławska restauracja została uznana za najpiękniejszą na świecie, w międzynarodowym konkursie WIN Awards 2017 w Londynie. Zdaniem jury, wystrój restauracji jest najlepszy spośród wszystkich restauracji z całego świata, biorących udział w rywalizacji. Jurorów zachwycił oryginalny wystrój lokalu, który specjalizuje się w stekach wołowych i kuchni południowoamerykańskiej.

To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach, prowadząc spójny dialog z gośćmi restauracji. 

Projekt ma wyrazisty charakter ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami, które zostały znakomicie zrealizowane. To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach, prowadząc spójny dialog z gośćmi restauracji. – czytamy w uzasadnieniu napisanym przez międzynarodowe jury konkursu.

 

Źródło: facebook.com/campomoderngrill

 

Dodaj komentarz