fbpx

Aktor przerwał występ na żywo, aby zapewnić opiekę medyczną kobiecie z widowni

Była gwiazda “Dr. Ken” -Ken Jeong, udowodnił, że jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Kiedy kobieta potrzebowała pomocy medycznej podczas jednego z jego komediowych występów na żywo, gwiazdor przerwał występ, zszedł ze sceny, aby udzielić jej fachowej pomocy.

Aktor występował w klubie “Stand up Live Comedy Club” w Phoenix w sobotę wieczorem, kiedy okazało się, że ktoś z jego publiczności potrzebuje pomocy. Według świadków, aktor nie zastanawiał się ani chwili aby przerwać swój występ, by pomóc potrzebującej.

Według TMZ, które pierwsze doniosło o tym wydarzeniu, kobieta siedząca w trzecim rzędzie zaczęła mieć drgawki. Początkowo będący na scenie gwiazdor “Kac Vegas” myślał że to żart, ale szybko zdał sobie sprawę, że sytuacja była jak najbardziej poważna. Nie zastanawiając się długo przerwał występ, oczyścił teren i czuwał przy kobiecie aż do przybycia sanitariuszy. Inny z członków publiczności,  który okazał się być sanitariuszem pogotowia ratunkowego, także udzielał pomocy potrzebującej, dopóki sytuacja została opanowana.

Gdy okazało się, że wszystko jest już w porządku, Jeong powrócił na scenę i kontynuował swój występ, ponownie rozbawiając publiczność. Kobieta opuszczając pomieszczenie z ratownikami była już na nogach i mogła chodzić.

Mało kto wie, że aktor Ken Jeong rozpoczynał swoją karierę jako prawdziwy lekarz. Po ukończeniu Duke University w 1990 roku, pięć lat później Jeong zdobył kwalifikacje medyczne na Uniwersytecie “North Carolina” w “Chapel Hill School of Medicine”.

Pomimo, że już nie praktykuje, jest licencjonowanym lekarzem w stanie Kalifornia. Dzięki swojej przełomowej roli w filmie “Kac Vegas” i telewizyjnym show “Community”, Jeong od kilku spełnia się jako aktor. Wciąż jednak, jak to udowodnił w sobotę, nie zapomniał o swoich lekarskich umiejętnościach.

Źródło: foxnews.com

Tłumaczenie: Sławomir Gromadzki

Dodaj komentarz