fbpx

Simon Sinek – jeden z najbardziej poruszających wywiadów ostatnich czasów [VIDEO]

Simon Sinek jest niewzruszonym optymistą, który wierzy w świetlaną przyszłość i naszą zdolność wspólnego jej budowania. Jego słynne DLACZEGO (od tytułu książki Start of WHY) może zainspirować ludzi do robienia tego, co ich porusza, żeby razem, każdy z nas mógł zmienić nasz świat na lepsze.

Dzięki wizji zmiany sposobu myślenia i działania w firmach, Simon i jego zespół współpracują z liderami i organizacjami w niemal każdej branży, żeby pomóc w przekształceniu kultury relacji międzyludzkich i stworzyć lepszy świat pracy.

Jako wyszkolony etnograf, Simon odkrył niezwykłe wzorce o tym, jak najwięksi liderzy i organizacje myślą, działają i komunikują się. Fascynują go ludzie i organizacje, które wywierają największy, trwały wpływ na świat. Poświęcił swoje życie na dzielenie się swoim myśleniem i prowadzenie ruchu, by zainspirować ludzi do robienia rzeczy, które ich motywują od środka.

Simon jest najbardziej znany z popularyzacji własnej koncepcji WHY w swoim pierwszym Ted Talk w 2009 roku. Od tego czasu stał się trzecim najczęściej oglądanym prezentem wszech czasów na TED.com, z ponad 37 milionami wyświetleń.

Zobaczcie jeden z najbardziej poruszających wywiadów (Facebook) ostatnich czasów w którym Simon mówi o zagrożeniach związanych z nadmiernym używaniem smartfonów i social media

 

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz