fbpx

Ciekawe czy wiecie jak wygląda najpopularniejsza oferta AirBnB na świecie?

Profil tego lokum na AirBnb odwiedza miesięcznie ponad 300 tys. osób. Niemal 160 tys. użytkowników portalu dodało go do listy ulubionych. Te statystyki czynią go najpopularniejszą miejscówką, którą można wynająć za pośrednictwem AirBnb.

Jednak zdziwicie się – to wcale nie jest luksusowa willa z basenem czy przestronny apartament w jednym z modnych wśród Millenialsów miast – to przytulny drewniany domek na drzewie.

Znajduje się w Atlancie, w stanie Georgia w USA.

Całość drewnianego obiektu, na którą składają się trzy osobne części, ulokowana została w lesie na obrzeżach Atlanty, pośród siedmiu majestatycznych drzew. Domek jest idealny dla dwojga – składa się z sypialni z łóżkiem wysuwanym na przyległy balkon, przytulnego salonu urządzonego w stylu shabby chic oraz części zewnętrznej z hamakiem zawieszonym wysoko pomiędzy drzewami.

Pochlebne materiały prasowe z całą pewnością przyczyniły się do jego rosnącej popularności na łamach portalu AirBnb – właściciel przyznaje, że otrzymuje już zapytania o rezerwację na 2019 rok.

Jego drewniany domek przyciąga podróżników w różnym wieku i z różnych zakątków świata, nawet z dalekiej Australii. Odwiedzający to najczęściej pary, poszukujące romantycznej zacisznej miejscówki na miesiąc miodowy, rocznicę czy po prostu weekend we dwoje.

Początkowo domek na drzewie nie był przewidziany na wynajem – miał być oazą ciszy i spokoju dla swojego właściciela. Teraz spełnia dokładnie tę samą funkcję, ale dla miłośników natury z całego świata.

 

 

 

 

 

Źródło: fpiec.pl

Dodaj komentarz