fbpx

Mill Valley w Kalifornii, zatrzymuje instalację małych stacji bazowych sieci 5G

Miasto Mill Valley zagłosowało jednomyślnie przeciwko instalacji na swoim terenie tzw. małych stacji bazowych, które nadają i odbierają fale technologii 5G. Po otrzymaniu ponad setki listów od zaniepokojonych mieszkańców miasta, wyrażających swoje obawy w kwestii instalacji anten nadawczych wcielono w życie tzw. „pilne rozporządzenie”.

Rezydenci miasta Mill Valley przytoczyli wyniki licznych badań naukowych, które zgodnie potwierdzają rakotwórczy wpływ promieniowania komórkowego 5G na ludzki organizm. Liczące 14.000 mieszkańców miasto, dołączyło więc do paru innych miast, które też postanowiły zablokować instalację technologii 5G i ratować zdrowie swoich mieszkańców. Zanim jednak Mill Valley udało się zablokować inwazję 5G, inne miasta słonecznej Kalifornii tj. Marin County czy San Anselmo, wydało podobne rozporządzenia. Akcje tego typu miały również miejsce w innych miastach Stanów Zjednoczonych.

“Stacje bazowe są nazywane małymi stacjami bazowymi, ale nie wydają się takie małe, kiedy stoją w twoim ogródku.” – komentuje Donna Baron, rezydentka hrabstwa Montgomery, aktywnie protestująca przeciwko instalacji anten technologii 5G – po czym dodaje -“Przecież to może powodować raka!”

Obawy dotyczące szkodliwości promieniowania telefonów komórkowych nie są niczym nowym. Powszechnie wiadomo, że telefony emitują destrukcyjne dla nas promieniowanie. Faktem jest też, że kiedy ludzkie ciało jest długotrwale narażone na działanie szkodliwych fal, zaczyna je absorbować.

Niemieccy naukowcy badali wpływ promieniowania elektromagnetycznego na drzewa przez dziewięć lat od roku 2006 do 2015. Obserwowali, nasłuchiwali i dokumentowali oni niespotykane i trudne do wyjaśnienia zniszczenia drzew, mierząc przy tym promieniowanie na jakie były narażone poszczególne przypadki.

“Celem tego badania było sprawdzenie czy istnieje związek pomiędzy niespotykanymi (w gruncie rzeczy unilateralnymi) uszkodzeniami drzew, a ekspozycją na określone częstotliwości promieniowania.”

Badacze znaleźli znaczące różnice pomiędzy zniszczoną stroną drzew, narażonych na maszty telekomunikacyjne, a stroną drzew wolną od szkodliwego promieniowania. W miejscach o niskim poziomie radiacji, drzewa były wolne od zniszczeń. 30 badanych drzew z obszarów nie narażonych na działanie szkodliwych fal (żadnego kontaktu z masztami telekomunikacyjnymi ani ze strumieniami o gęstości mocy poniżej 50μW/m2 ) nie wykazało zniszczeń. Wyniki badania można ująć w jednym zdaniu:“Analiza statystyczna wykazuje, że promieniowanie elektromagnetyczne, masztów telekomunikacyjnych jest szkodliwe dla drzew.”

 

Komentarz z Osho News:

“Jeśli też jesteś zaniepokojony o jakość życia na naszej planecie, zorganizowany został  międzynarodowy apel, mający na celu zatrzymanie inwazji technologii 5G, zarówno na Ziemi jak i przestrzeni kosmicznej. Wystarczy, że klikniesz w link i dodając swoje imię, czy też nazwę organizacji, zgłosisz swój protest przeciwko temu wynalazkowi.”

APEL LINK

źródło: OshoNews

Tumaczenie: Joanna MM

Dodaj komentarz