fbpx

Pierwsza przychodnia lecząca medyczną marihuaną w Łodzi. 2 grudnia otwarcie placówki!

Pacjenci przychodni Cannabis Clinic w Łodzi od poniedziałku (2 grudnia) będą mogli otrzymać receptę na dobraną dawkę wyciągu z konopi indyjskich. Jest to kolejna taka przychodnia w Polsce, pierwsza w województwie łódzkim.

Jak informuje Paweł Bogaczewicz, rzecznik kliniki, intensywna akcja marketingowa dotycząca otwarcia przychodni trwała miesiąc (od początku listopada br.). Dodaje, że już na jej początku zaczęli zgłaszać się pacjenci, a obecnie zainteresowanie jest bardzo duże.

– Powstała strona internetowa kliniki, zorganizowano konferencję prasową, informowano o otwarciu w mediach społecznościowych – wylicza.

Lekarz po zapoznaniu się z dotychczasowym przebiegiem choroby oraz wywiadzie i badaniu pacjenta, kwalifikuje go do odpowiedniej formy konopnej terapii. Po otrzymaniu recepty chory może ją zrealizować w każdej aptece.

Pacjent otrzymuje też imienny certyfikat z pieczątką lekarza prowadzącego, uprawniający go do używania konopi w celach medycznych. W razie kontroli, może pokazać go policji

Źródło: rynekzdrowia.pl
Zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz