fbpx

Od 8 lat mąż dostarcza żonie kwiaty na urodziny i w Walentynki, mimo że już dawno nie żyje

Ta historia na pewno wzruszy niejedną osobę. Opisała ją niedawno stacja CNN.

Pochodzący z Kentucky Rich Cox zmarł na nowotwór w 2012 roku. O tym, jak bardzo kochał swoją żonę świadczy to,  co od tamtego czasu wydarza się regularnie co rok. Otóż w każde Walentynki i na urodziny, kobieta z niewiadomego źródła otrzymuje bukiet kwiatów.   Kiedy w rok po jego śmierci Tracey po raz pierwszy dostała niezwykłą przesyłkę, była w szoku, że jej mąż zorganizował to dla niej.

Byłam smutna, a jednocześnie szczęśliwa, bo wiedziałam, że on zawsze będzie ze mną – powiedziała w rozmowie z  CNN.

Każdego roku Tracey otrzymuje kwiaty z życzeniami, które zawsze podsumowuje to samo zdanie – Kochanie mimo że mnie nie widzisz, zawsze tu jestem. Kocham cię. Uwielbiam cię, Rich

Za każdym razem, gdy je otrzymuję, naprawdę powraca mnóstwo emocji i radosnych łez (…) Naprawdę wracają wszystkie wspomnienia, które udało nam się stworzyć razem – mówi kobieta.

Rich miał 53 lata, kiedy przegrał walkę z rakiem. Bethany, córka Richa i Tracey powiedziała w wywiadzie, że tata uprzedził ją i jej rodzeństwo o swoich tajnych planach. – Nie wiemy dokładnie, jak to się dzieje, ale wiemy, że się nie przestanie dziać jeszcze długo – powiedziała.

Źródło: tvp.info
Opracowanie: DW

Dodaj komentarz