fbpx

Powstał wirtualny escape room “Harry’ego Pottera”! Odwiedźcie Hogwart zupełnie za darmo

Wszystkich fanów sagi o Harrym Potterze, zainteresuje zapewne wirtualny escape room, umieszczony w Hogwardzie. Na czym polega zabawa?

Seria powieści autorstwa J.K. Rowling, mimo upływu lat, wciąż cieszy się olbrzymią popularnością wśród ludzi w różnym wieku. Jeśli marzy wam się powrót do Hogwartu – mamy dobre wieści! Można go odwiedzić, nie ruszając się nawet z kanapy. Powstał bowiem wirtualny escape room, inspirowany serią o przygodach Harry’ego Pottera.

Hogwarts Digital Escape Room to projekt powołany do życia przez Synder Krawiec z biblioteki Peters Township Public Library w Stanach Zjednoczonych.

“Możesz przejść ten escape room z rodziną lub w pojedynkę. Możesz zmierzyć się ze swoimi przyjaciółmi i próbować wiele razy. Liczy się przede wszystkim zabawa!”– czytany na startowej serwisu.

Na czym polega gra?

Przygoda rozpoczyna się w Wielkiej Sali, tuż po uczcie rozpoczynającej nowy rok szkolny. Następnie Prefekt prowadzi nas do dormitorium, jednak zanim tam trafimy, musimy rozwiązać pierwszą zagadkę. I tak zaczyna się zabawa.

Do zadań należy między innymi nauka zaklęć i choć całość sporządzona została w języku angielskim, zrozumienie poleceń nie powinno stanowić problemu.

Wycieczka do wirtualnego Hogwartu jest całkowicie darmowa. Nie ma też żadnych ograniczeń czasowych.

Poniżej link:

Harry Potter Escape Room

Miłej zabawy 🙂

Dodaj komentarz