fbpx

Japońska babcia dokumentuje urocze zabawy rocznej dziewczynki i jej ogromnego pudla

Dzieci i zwierzaki to najlepsi przyjaciele, którzy tworzą niezapomniane wspomnienia. Podczas gdy dziecko dorasta, jego futrzany towarzysz jest zawsze u jego boku, i razem z nim poznaje otoczenie. Ten duet, który dzisiaj przedstawimy, zachwycił cały świat. Poznajcie roczną dziewczynkę Mame oraz Riku, ogromnego pudla o imponującej sierści.

Mame i Riku przyjaźnią się co prawda dopiero od niedawna, ale zdążyli już razem sporo przeżyć. Oboje paradują w zabawnych kostiumach, bawią się w dom lub szukają Waldo [zabawa z książki “Gdzie jest Waldo”]. A wszystko to dla Mame. Riku pewnie poradziłby sobie bez czepka zawiązanego pod pyszczkiem, ma on jednak bardzo łagodne i sympatyczne usposobienie, które daje dziewczynce – i nam – dużo radości. Sam ich widok prawdopodobnie sprawi, że się uśmiechniesz. Riku na razie jest o wiele większy od Mame – wygląda niczym mądry, starszy opiekun przy małej dziewczynce.

Razem, udowadniają, że dzieci i zwierzaki to świetny duet – tworząc wspomnienia na całe życie.

Babcia dziewczynki robi zdjęcia ich psot i publikuje je na ich koncie na Instagramie. Znajdziecie tam dwa kolejne ogromne pudle, Gaku i Qoo. One również bawią się z Mame, jednak to jasne, kto stał się jej ulubieńcem

 

 

 

 

 

 

 

 

Tłumaczenie: Ola Kotlęga

Źródło: mymodernmet.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz